4.kolo - Starší přípravka /Čechie Smíchov/

25. 9. 2014

Čechie Smíchov- SK Modřany    0 : 1

V sobotu 20.9. jsme se vydali za brzkého kuropění na Smíchov a tentokrát vinou nemoci některých hráčů nás bylo málo, ale počet dostačující zápas odehrát. Zápas začal jinak než ty před tím. Naši kluci začali zostra a to mě docela udivilo. Nebyli to ti zoufalci, co se bojí. V první čtvrtině jsme my i soupeř měli nějaké šance, ale většina čtvrtiny se odehrávala uprostřed hřiště. Kluci si dávali přihrávky po lajně a dokonce si zpětnou přihrávkou nahrávali před branku a běhající Felix mě velmi překvapil,(po zápase jsem se dozvěděl, že mu taťka řekl, že nedostane oběd, když nebude běhat :D).  Jedna z těch přihrávek se ve druhé čtvrtině zatoulala ke Kubovi Prudkému a ten střelou mezi hráči zařídil naše vedení 1:0.  Zápas pokračoval stejným způsobem jako první dvě čtvrtiny střely na branku buď končili v náruči gólmanů a nebo na tyčích. My trefili dvě a soupeř jednu. Ve čtvrté čtvrtině se naše sestava změnila, jelikož Ondra Pelant musel odjet, a tak ho na pozici středního obránce nahradil Šimon Plachý a ten s tímto postem nemá žádnou zkušenost. Od soboty už má a nebyla zase tak špatná. Sice to bylo takové chaotické, i protože začal útočit brankář soupeře, ale bránili jsme jako zběsilí. Dvě minuty před koncem soupeř nastřelil břevno a situaci potom jsme ubránili. Infarktový závěr jsme zvládli a první, i když hubené vítězství ubránili. Bylo hezké vidět, jak se radují z toho, že vyhráli. Třeba si už uvědomili, že to jde. Další zápas nás čeká v neděli  28.9. mužstvo Šeberova. Držte nám palce.