3.kolo - Starší přípravka /SK Praha 4 /

19. 9. 2014

SK Modřany – SK Praha 4        1:14

V neděli 14.9.2014, na první domácí zápas, k nám přijel velmi těžký soupeř, s kterým jsme hráli už v mladší přípravce a dost nás vypráskali, a proto jsem si říkal, že bychom se mohli kousnout a něco předvést. Přeci jsme trénovali a měli super soustředění a ještě k tomu se to mělo natáčet na kameru. Jenže opak byl pravdou. Už při prvním rozehrání na půlce Felix vytvořil roh, z kterého soupeř hlavou skóroval, a opět v první minutě to bylo 0:1. Jediný gól, který jsme dali, padl v první čtvrtině, když Jirka Hanžl odebral míč protihráči. Stejně jsme dostali další 4 a prohrávali jsme 1:5. Soupeř nás super napadal a my jsme kupili spoustu chyb. Nebudu komentovat všechny góly, protože ti, co hráli, to druhý den viděli na videu a já doufám, že si z toho, co viděli, něco vezmou a zapomenou na lenost, bojácnost a prostě už nebudou holky, když i Monča umí být tvrdá.

Náš další zápas je v sobotu 20.9. na Čechii Smíchov. Tak nám držte palce.