2.kolo - Starší přípravka /Královice/

19. 9. 2014

Královice – SK Modřany      12:3

Za čtvrtečního deště  11.9.2014, jsme přijeli včas do Královic, a jelikož jsem si myslel, že minulý týden prohru zapříčinilo nedostatečné zahřátí před zápasem, tak jsme na hřiště šli 35 minut před a rozhýbání proběhlo tak jak mělo. Do zápasu jsme vstoupili docela „odvážně“ v první minutě jsme si dali vlastní gól a tím to začalo, 4. minuta a prohrávali jsme 2:0 a vedle nás se ozvalo „DÁME JIM DESET“. Je mi opravdu líto, že i když to MOJI hráči stojící vedle mě slyšeli, nic si z toho nedělali. První čtvrtina skončila 4:1 po obrovských chybách a nedůrazu. Náznaky malých šancí jsme měli, ale branku jsme neohrozili. Druhá a třetí čtvrtina byla v tom samém duchu jako ta první, bez obsazování, bez bojovnosti a jedině, koho můžu chválit, je náš gólman Rosťa i přes některé chyby, které sám vytvořil, ale co mohl, to chytil. Čtvrtou čtvrtinu jsem na hřiště poslal hráče, o kterých si myslím, že by měli být osou tohoto týmu. Ondra Pelant uprostřed obrany, vlevo Jirka Hanžl, vpravo Pepa Malý (Monika Pařízková)a vepředu Filip Hůla a Šimon Plachý a tahle pětka hrála čtvrtinu 2:2, můžu pochválit, ale zároveň je mi „líto“, že mezi  11ti klukama a jednou holkou v týmu, musím určit právě tu jedinou holku nejlepším hráčem zápasu. Monča se nebála jít do souboje a plnila si to, co jsme si řekli. (shodli jsme se s rodiči, kteří tam s námi byli)