Komentáře k zápasům - SP 2014/2015

Příspěvky

4.kolo - Starší přípravka /Čechie Smíchov/

25. 9. 2014

Čechie Smíchov- SK Modřany    0 : 1. V sobotu 20.9. jsme se vydali za brzkého kuropění na Smíchov a tentokrát vinou nemoci některých hráčů nás bylo málo, ale počet dostačující zápas odehrát. Zápas začal jinak než ty před tím. Naši kluci začali zostra a to mě docela udivilo. Nebyli to ti zoufalci, co se bojí. V první čtvrtině jsme my i soupeř měli nějaké šance, ale většina čtvrtiny se odehrávala uprostřed hřiště. Kluci si dávali přihrávky po lajně a dokonce si zpětnou přihrávkou nahrávali před branku a běhající Felix mě velmi překvapil,(po zápase jsem se dozvěděl, že mu taťka řekl, že nedostane oběd, když nebude běhat :D)..../více v příspěvku/

3.kolo - Starší přípravka /SK Praha 4 /

19. 9. 2014

SK Modřany – SK Praha 4   1:14 . V neděli 14.9.2014, na první domácí zápas, k nám přijel velmi těžký soupeř, s kterým jsme hráli už v mladší přípravce a dost nás vypráskali, a proto jsem si říkal, že bychom se mohli kousnout a něco předvést. Přeci jsme trénovali a měli super soustředění a ještě k tomu se to mělo natáčet na kameru. Jenže opak byl pravdou...../více v příspěvku./

2.kolo - Starší přípravka /Královice/

19. 9. 2014

Královice – SK Modřany 12 :3. Za čtvrtečního deště  11.9.2014, jsme přijeli včas do Královic, a jelikož jsem si myslel, že minulý týden prohru zapříčinilo nedostatečné zahřátí před zápasem, tak jsme na hřiště šli 35 minut před a rozhýbání proběhlo tak jak mělo. Do zápasu jsme vstoupili docela „odvážně“ v první minutě jsme si dali vlastní gól a tím to začalo, 4. minuta a prohrávali jsme 2:0 a vedle nás se ozvalo „DÁME JIM DESET“....../více v příspěvku/

1.kolo - Starší přípravka /Uhříněves/

9. 9. 2014

Uhříněves – SK Modřany    4:3. K prvnímu zápasu naší zbrusu nové starší přípravky jsme se vydali do Uhříněvsi. Zápas v pátek 5.9. od 17:00, jízda zácpou přes celou Prahu, ale dojeli jsme a nastoupili na neskutečný trávník. Zápas začal trochu vlažně z naší strany, jelikož zkrácená rozcvička nebyla to pravé. Náš tým potřebuje asi provozní teplotu a výmluva typu, je pátek jsou unavení, mě nějak nebere. Hned ve druhé minutě jsme měli problém před naší brankou, střelu vytěsnili obránci na roh. Po prvních 6 min. ospalého výkonu vzal míč na své kopačky Pepa Malý a po průniku po pravé straně zavěsil 1:0. V 11. minutě se na levé straně rozhodl Filip Hůla, že si udělá výlet s balonem na noze, prošel kolem dvou hráčů a nadvakrát skóroval. Vedli jsme 2:0 a jako by nám to stačilo. Začali jsme kupit chyby a z jedné jsme vytvořili standartku, kterou soupeř po krásné narážečce proměnil. První čtvrtina skončila 2:1 pro nás.... /více v příspěvku/