Komentáře k zápasům - SP 2013/2014

Příspěvky

SP - komentář k zápasu / SK Praha 4/

25. 11. 2013

SK  Praha 4  - SK  Modřany    15 : 4. S tímto soupeřem jsme věděli hned od začátku, že to nebude jednoduché, jelikož jsou na prvním místě v tabulce. Ale kluci se nezalekli a v první čtvrtině jsme vedli .Poté ale soupeř ukázal své kvality a zápas se odehrával pod jeho vedením. I když kluci bojovali až do konce, bohužel jsme prohráli. Díky Jirka

SP - komentář k zápasu /Slavia dívky/

SK Modřany   -   Slavia dívky      4 : 5.  Dnešní zápas se od začátku vyvíjel velmi slibně, až do poslední čtvrtiny jsme vedli nad holkami 4:2, ale bohužel jak už je to u nás zvykem opět vedení neudrželi a v posledních minutách zápasu si nechali nasázet 3góly . Škoda jinak to byl zápas pěkný. Díky Jirka

SP - komentář k zápasu / Horní Měcholupy/

6. 11. 2013

Horní Měcholupy - SK  Modřany  16 : 2. K tomuto zápasu bohužel nemám žádný komentář,výsledek hovoří za vše.  trenér

/ foto najdete níže v odkazu na fotogalerii nebo po nakliknutí na foto /

SP - komentář k zápasu /Dubeč/

30. 10. 2013

SK Modřany  - Dubeč   20 : 3. Tak konečně jsme se dočkali a snad prolomili tu naší smůlu co nás od začátku provází.Trochu nám pomohlo,  že soupeř nedorazil v plné síle a tím nás zároveň i trochu oslabil, ale kluci se snažili a zaslouženě vyhráli.Chválím trenér!!!

/ foto najdete níže v odkazu na galerii nebo po nakliknutí na foto. /

SP - komentář k zápasu / Královice/

Královice - SK  Modřany   5 : 3. Opět prohra a po třetí v této sezóně 5:3. Ač nám svítilo od rána sluníčko, kluci na hřišti byli jak zamrzlí.Snad jen v poslední čtvrtině si začali přihrávat a utkání vypadalo jako fotbal. Tak snad příště??? Jirka

SP - komentář k zápasu / Kolovraty/

SK Modřany - Kolovraty   6 : 9. Tak opět při dnešním zápase jsme smůlu neprolomili,ač jsme po dvou čtvrtinách vedli 5:3 v druhé půlce jsme to opět odevzdali. Zápas skončil bohužel 9:6 pro soupeře. Ale přesto jsem stále optimista a doufám!!!! Jirka

SP - komentář k zápasu / Union Strašnice/

10. 10. 2013

Union Strašnice  -  Modřany   5:3. Na sobotní zápas jsme se těšili a doufali, že konečně prolomíme smůlu, která nás provází již od začátku sezóny, kdy jsme prohráli zatím všechny zápasy. Začátek zápasu tomu napovídal, že se nám to podaří a po dvou čtvrtinách jsme vedli 2:0. Bohužel potom soupeř přitvrdil a během chvíle bylo srovnáno. Nakonec po dlouhém boji jsme opět prohráli 5:3. Jsem stále optimistou a věřím, že s klukama zabereme a konečně zvítězíme. S pozdravem trenér.

SP - komentář k zápasu / Chodov/

2. 10. 2013

SK Modřany - Chodov 4:8. V dnešním zápase jsme hostili tým Chodova a doufali jsme,  že prolomíme smůlu, která nás provází od začátku sezony.Bohužel jsme od začátku prohrávali i když jsme se snažili výsledek obrátit, tak nám to nevyšlo. S týmem Chodova jsme prohráli 4:8. Doufám, že nám to vyjde příště. Děkuji klukům za bojovnost.
                                                                                                                      Trenér Jirka

SP - komentář k zápasu / Vršovice /

1. 10. 2013

Vršovice - SK  Modřany   5:3. Dnešní zápas nám vyšel na neděli a jeli jsme do Vršovic. Zápas vypadal slibně a ze soupeřem jsme drželi krok po celý zápas, a tahali jsme se o každý gól. Nakonec jsme po pěkném výkonu prohráli 5:3. Remíza by byla zasloužená, ale bohužel. Tak doufám že to vyjde příště.              Díky trenér

SP - komentář k zápasu / Tempo/

1. 10. 2013

SK Modřany - Tempo    0:14. Na první zápas s Tempem se všichni těšíme, ale soupeř na rozehrání to není. Což se nám také bohužel potvrdilo. Tempo přijelo s posilami a bylo to také vidět. Sice se kluci snažili a dali do toho všechno, ale nestačilo to. Tempo nás přehrálo a zaslouženě vyhrálo 14:0. Děkuji klukům za snahu a doufám, že příští zápas vyjde lépe.     Díky trenér