SK Sparta Krč - SK Modřany B

23. 9. 2018

Na hřiště nedaleké Krče jsme jeli s jasným cílem a to urvat tři body. V průběhu prvního poločasu nenasvědčovalo nic tomu, že by tento cíl neměl být naplněn. I když nám Krč vstřelila rychle první branku 0:1, po naší chybě, tak my jsme byli ti co udávají tempo hry a gól, který dal Peter Maysenhölder přišel, dá se říci, vzápětí 1:1. Po herní převaze další krásnou branku vstřelil nestárnoucí Leonard Marku 2:1. Těsně před přestávkou skóroval ještě jeho krajan Genc Berisha na 3:1. Do kabin celý tým šel uspokojen a s dobrou náladou.
Tu bohužel začátkem druhé půle vystřídala nervozita, laxní přístup a nechuť hrát. Hra v tu chvíli od nás byla opravdu příšerná, vůbec jsme nikdo nevěděl co se děje. Jinak řečeno, většina našich hráčů si myslela, že se nemůže nic stát a tak “bránění” stavu 3:1 nás uspokojilo. Naštěstí tato situace trvala cca 20 min., ale přesto nás to stálo inkasovaný gól, který soupeř vstřelil z penalty 3:2. Obdržená branka nás probudila, hra se vrátila do povedeného scénáře z první půle a už žádné zaváhání nepřišlo. Klid nám všem přinesl Jan Przyczko, když dorazil balón do prázdné branky, předcházela tomu povedená kombinace. Soupeř se už po této brance nezmohl na žádný velký odpor a tak zápas skončil naší výhrou 4:2. Po čtyřech zápasech máme 9 bodů a v neděli přivítáme Slivenec B s kterým určitě budeme chtít zase bodovat naplno.

Sestava: Šimončík - Málek, Vodrážka, Srp, Marku R. - Ardelt, Przyczko, Marku L., Maysenhölder (75 min.) - Šídlo M., Berisha (63 min.)

Lavička: Marki (63 min.), Anh (75 min.), Hálek

Branky: 9 min. Maysenhölder, 13 min. Marku L, 43 min. Berisha, 79 min. Przyczko.