Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Modřany B – TJ A.F.K. Slivenec B

30. 9. 2018

SK Modřany B – TJ A.F.K. Slivenec B


Po vítězství na Spartě Krč jsme chtěli potvrdit dobrou formu i v následujícím domácím zápase. Soupeřem nám bylo mužstvo Slivence, které se krčí na předposledním místě tabulky ale jak víme je to velmi nepříjemný soupeř. Opět jsme nebyli v ideální sestavě ale i tak jsme byli po celý zápas lepším týmem. V prvním poločase jsme se trochu pomaleji rozjížděli a tak se zpočátku objevovalo v naší hře hodně nepřesností a tak jsme byli rádi za branku, kterou v 22. minutě vstřelil Leo Marku, což nám přineslo trochu více klidu na kopačky.


Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a celkově se naše hra zlepšila, což vedlo i k brankovému vyjádření naší převahy. Po 60. minutě jsme dvěma brankami zápas rozhodli. Nejprve se trefil Honza Huk a po něm i Pjeter Marki. V závěru, konkrétně v 80. minutě, se trefil i hrající trenér Tomáš Vodrážka, který tak tento víkend skóroval jak za A. tým tak i za Béčko. Za tento svůj počin byl po zásluze vystřídán, zřejmě proto, aby si užil ovace diváků.

SK Modřany B – TJ A.F.K. Slivenec B  4:0 (1:0)


Sestava: Petr Šimončík – Rejmond Marku (47. Marki Pjeter), Roman Srp (65. Jan Málek), Tomáš Vodrážka (85. Peter Maysenhölder) – Michal Ardelt, Petr Šatný, Leonard Marku, Jan Huk, Jan Przyczko - Šídlo Milan (74. Pjeter Marki), Jiří Šimral

Branky: 22. Leonard Marku, 61. Jan Huk, 65. Pjeter Marki, 85. Tomáš Vodrážka.