Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře k zápasům - Muži B 2018/19

Příspěvky

SK Modřany "B" - Sokol Nebušice "B"

28. 10. 2018

SK Modřany "B" - Sokol Nebušice "B"

Povolit a utáhnout. Oblíbené heslo kabiny Béčka tohoto podzimu se opět projevilo i na hřišti. Je otázkou zda-li to ukazuje nezdolnost týmu, který dokázal hned několikrát otočit nepříznivý stav, nebo bohorovnost a nesoustředěnost v úvodech zápasů. Každopádně tentokrát by se slušelo dodat: … a ještě jednou povolit… a utáhnout… a znovu povolit. Nad béčkem nebušického Sokola jsme nakonec zvítězili 5:4. Ale byly to nervy.

Už po dvaceti minutách jsme prohrávali 0:2, přičemž oběma brankám předcházelo nedostoupení hostujícího hráče. Navíc jsme mohli hrát v deseti, když náš brankář Petr Šimončík hasil brejk soupeře jen za cenu faulu.

 

FK Řeporyje "B" - SK Modřany "B"

20. 10. 2018

FK Řeporyje "B" - SK Modřany "B"

Napravit nepovedené domácí představení s Střešovickým Céčkem. To byl úkol našeho rezervního týmu minulý víkend. Příležitost měl v Řeporyjích, kde ho čekalo Béčko místního fotbalového klubu. A přestože nastoupilo opět ve výrazně obměněné sestavě, nakonec se mu to podařilo a přivezlo cennou výhru 3:1.

 

TJ Slavoj Suchdol - SK Modřany B

6. 10. 2018

TJ Slavoj Suchdol - SK Modřany B


Na Suchdole jsme odehráli nešťastný zápas se soupeřem, který nás na jaře doma porazil. Ve značně obměněné sestavě jsme nezahájili vůbec špatně. Hned ve druhé minutě se dral do zakončení navrátilec do týmu Michal Moravec a byl nedovoleně ve vápně zastaven obránci Suchdola. Ovšem následující penaltu neproměnil Honza Przyczko a tak se dále hrálo za bezbrankového stavu. Dá se říci, že jsme byli více než vyrovnaným soupeřem domácím, kteří v podstatě spoléhali pouze na svého kapitána v útoku. Tento hráč statné postavy nám dělal starosti  i tím že nevybíravě dohrával souboje a vždy to zavánělo zraněním, bohužel za to nebyl potrestán a tak to bylo stejné až do konce zápasu.  Jinak po celé utkání dominovali hlavně brankáři, kteří mařili jednu gólovou příležitost za druhou, hlavně domácí gólman se několikrát vyznamenal.

 

SK Modřany B – TJ A.F.K. Slivenec B

30. 9. 2018

SK Modřany B – TJ A.F.K. Slivenec B


Po vítězství na Spartě Krč jsme chtěli potvrdit dobrou formu i v následujícím domácím zápase. Soupeřem nám bylo mužstvo Slivence, které se krčí na předposledním místě tabulky ale jak víme je to velmi nepříjemný soupeř. Opět jsme nebyli v ideální sestavě ale i tak jsme byli po celý zápas lepším týmem. V prvním poločase jsme se trochu pomaleji rozjížděli a tak se zpočátku objevovalo v naší hře hodně nepřesností a tak jsme byli rádi za branku, kterou v 22. minutě vstřelil Leo Marku, což nám přineslo trochu více klidu na kopačky.

 

SK Sparta Krč - SK Modřany B

23. 9. 2018

SK Sparta Krč - SK Modřany B

Na hřiště nedaleké Krče jsme jeli s jasným cílem a to urvat tři body. V průběhu prvního poločasu nenasvědčovalo nic tomu, že by tento cíl neměl být naplněn. I když nám Krč vstřelila rychle první branku 0:1, po naší chybě, tak my jsme byli ti co udávají tempo hry a gól, který dal Peter Maysenhölder přišel, dá se říci, vzápětí 1:1. Po herní převaze další krásnou branku vstřelil nestárnoucí Leonard Marku 2:1. Těsně před přestávkou skóroval ještě jeho krajan Genc Berisha na 3:1. Do kabin celý tým šel uspokojen a s dobrou náladou.

 

SK Modřany B – TJ Sokol Lipence B

16. 9. 2018

SK Modřany B – TJ Sokol Lipence B

Po nepovedeném utkání na Lochkově, kde jsme padli 1:4 s týmem, za který nastoupil i hráč, který si koupil kopačky až v den zápasu, nás čekal druhý domácí zápas sezony. I přes výkon, který měl k ideálu daleko, jsme si dokázali poradit s béčkem Lipenců a vyhrát 3:2 brankou v 90. minutě. Před zápasem nás trenéři upozorňovali, že se nesmí opakovat situace z Lochkova, kdy jsme většinu útoků táhli přes zahuštěný střed hřiště. Sestava doznala výraznějších vynucených i nevynucených změn a cílem bylo více roztáhnout hru do křídel, na kterých jsme měli rychlé hráče. Netrvalo dlouho a brzy po úvodním hvizdu jsme šli do vedení. Honza Huk, který stihl během několika minut spálit dva nadějné úniky, se protáhl kolem obránce Lipenců a předložil přihrávku před prázdnou branku Milanu Šídlovi, pro kterého nebyl problém skórovat. Vedení nám nevydrželo dlouho. Místo toho, abychom pokračovali v aktivním výkonu, jsme se nechali zatlačit a po centru z křídla jeden z hráčů Lipenců z voleje trefil horní růžek branky – 1:1.

 

Sokol Lochkov – SK Modřany B

8. 9. 2018

Sokol Lochkov – SK Modřany B

Jestliže v prvním kole jsme předvedli parádní výkon proti lepšímu soupeři Košířů, který měl teoreticky být silnější než my (druhé kolo se nehrálo, jelikož se Chuchle nedostavila), tak kolo třetí ukázalo, že proti horším týmům prostě hrát neumíme. Body jsme ztráceli v podobných zápasech už loni, a letos jsme na tuto nepěknou tradici bohužel navázali. Na Lochkově jsme prohráli ostudně 1:4.

Přitom začátek na větrné hůrce zvané Lochkov tomu nenapovídal. Po pár minutách jsme šli do vedení, kdy po centru z křídla vypálil Honza Pryczko a Pjeter Marki dorážel z metru do prázdné branky. Bohudík byl domácí asistent rozhodčího ještě na párku na úrovni velkého vápna a náš ofsajd tak neviděl.

Měli jsme i další šance. Po průniku Honzy Huka do vápna a přihrávky na úroveň penaltového puntíku se za druhou brankou Modřan hnal Arči, ale domácí obránci před ním míč na poslední chvíli ukopli. O chvíli později ještě trefil z voleje krásně spojnici Marki a to bylo v první půli z naší strany vše.

 

SK Modřany B – FK Sparta Košíře

26. 8. 2018

SK Modřany B – FK Sparta Košíře

V prvním kole se naše béčko utkali s celkem Sparty Košíře s nímž jsme v minulém ročníku dvakrát prohráli a měli jsme jim tedy co vracet. Naši hráči byli očividně na první zápas velmi natěšení a od začátku se do soupeře zakousli a byli lepším týmem. Střelecké kopačky si tentokráte obul sváteční střelec Pepa Přibyl, který dotáhl do úspěšného konce útok naší pravé strany. Z velkého úhlu prostřelil brankáře Sparty, když si naběhl na centr, který prošel malým vápnem. Bohužel po několika minutách se povedlo rychlonohým útočníkům soupeře vymíchat naší obranu a tak košířští vyrovnali na 1:1. Naše hráče to však nepoložilo a i nadále hráli, především dopředu, velmi dobře. Ale i soupeř se snažil, hlavně dlouhými míči na rychlé útočníky, ohrožovat naší obranu. V poslední minutě jsme dostali výhodu trestného kopu z pravé strany. Na výborný centr si naběhl Pepa Přibyl a v pádu hlavou míč usměrnil k levé tyči  a my se ujali vedení 2:1. Za tohoto stavu se šlo do kabin.