SK Modřany B - TJ Sokol Nebušice B 8:1 (5:0)

12. 11. 2017

SK Modřany B - TJ Sokol Nebušice B  8:1 (5:0)

V posledním zápase podzimní části soutěže béčka, přijel na naše hřiště soupeř z Nebušic. Od prvních minut bylo jasné, že v tomto utkání musíme získat tři body, což se začalo rýsovat již v 9 min., kdy otevřel skóre náš nejlepší podzimní střelec Ondra Cibák, který v posledních zápasech má dobrou formu a když se ocitne před brankou soupeře většinou je neomylný. Další gól přidal v 10 min. opět Ondra Cibák. Soupeř byl v tu chvíli zaskočen naším rychlím vedením a možná i proto jeho hra byla téměř neškodná. Do poločasu jsme přidali ještě tři branky, nejdříve se trefil ve 24 min. Jan Przyczko, poté skóroval ve 25 a 39 min. Leonard Marku. Při odchodu do kabin na světelné tabuli svítilo krásné skóre 5:0.

Do druhé půlky naskočili ze střídačky tři nový hráči (Peter Maysenholder,  Michal Ardelt a Jaroslav Babica), rád bych zmínil zejména Jaroslava Babicu, který byl v minulosti dlouholetou oporou našeho áčka a jeho účast v tomto utkání mne osobně dost potěšila. Ve druhé půlce, jsme v poklidu pokračovali v nastavené laťce z prvního poločasu. V 52 min. svůj hattrick zkompletoval dobře hrající Leonard Marku. Dále se prosadil v 69 min. Michal Ardelt a poslední náš gól dal Peter Maysenholder  v 78 min., bohužel se nám za stavu 8:0 i díky koncentraci, která už moc nefungovala nepodařilo udržet čisté konto a tak inkasovaný gól v 79 min. nám trošku pokazil celkový dojem ze zápasu. Do jarní části máme slušný 20bodový základ a proto všem klukům, kteří se na tom podíleli patří veliké díky.

Branky: 9. a 10. Cibák, 24. Przyczko, 25., 39. a 52. Marku L., 69. Ardelt, 78. Maysenholder.

Sestava: Šimončík - Vodrážka, Šídlo M., Marku R., Málek (46. Babica) - Hoskovec M., Cibák, Przyczko, Orság (46. Ardelt) - Rrustemi (46. Maysenholder) Marku L. (75. Marki)