Fotbalový klub Zlíchov 1914 B - SK Modřany B 0:2 (0:1)

4. 11. 2017

Fotbalový klub Zlíchov 1914 B - SK Modřany B  0:2 (0:1)

Po odloženém utkání 10 kola, které se odehraje v náhradním termínu a to v neděli 12.11. od 13:30 hod. na domácím hřišti, jsme v 11 kole zavítali na půdu FK Zlíchov 1914 B. Utkání od prvních minut bylo vyrovnané s chvilkovou převahou domácích a naopak, ale přece jen do poločasové přestávky, jsme šli spokojenější. Po gólu, který vstřelil Ondra Cibák v 35 min. byl stav z pohledu domácích 0:1.

Druhý poločas probíhal skoro identicky jako ten první. V 73 min. vstřelil branku opět Ondra Cibák a tak jsme se dostali do dvougólového vedení. Do konce zápasu se už soupeř nedostal k žádnému vážnějšímu ohrožení naší svatyně a tak si ze Zlíchova vezeme tři body. Za zmínku stojí ještě červená karta, kterou po druhé žluté v 86 min. obdržel Jakub Lulák.

Branky: 35. a 73. Cibák

Sestava: Šimončík - Orság, Málek, Šidlo M., Ardelt - Cibák, Marku L., Maysenhölder (55. Huk), Lulák - Rrustemi, Marki (60. Vodrážka)