Příspěvky

SK Modřany B - TJ Sokol Nebušice B 8:1 (5:0)

12. 11. 2017

SK Modřany B - TJ Sokol Nebušice B  8:1 (5:0)

V posledním zápase podzimní části soutěže béčka, přijel na naše hřiště soupeř z Nebušic. Od prvních minut bylo jasné, že v tomto utkání musíme získat tři body, což se začalo rýsovat již v 9 min., kdy otevřel skóre náš nejlepší podzimní střelec Ondra Cibák, který v posledních zápasech má dobrou formu a když se ocitne před brankou soupeře většinou je neomylný. Další gól přidal v 10 min. opět Ondra Cibák. Soupeř byl v tu chvíli zaskočen naším rychlím vedením a možná i proto jeho hra byla téměř neškodná. Do poločasu jsme přidali ještě tři branky, nejdříve se trefil ve 24 min. Jan Przyczko, poté skóroval ve 25 a 39 min. Leonard Marku. Při odchodu do kabin na světelné tabuli svítilo krásné skóre 5:0.

Fotbalový klub Zlíchov 1914 B - SK Modřany B 0:2 (0:1)

4. 11. 2017

Fotbalový klub Zlíchov 1914 B - SK Modřany B  0:2 (0:1)

Po odloženém utkání 10 kola, které se odehraje v náhradním termínu a to v neděli 12.11. od 13:30 hod. na domácím hřišti, jsme v 11 kole zavítali na půdu FK Zlíchov 1914 B. Utkání od prvních minut bylo vyrovnané s chvilkovou převahou domácích a naopak, ale přece jen do poločasové přestávky, jsme šli spokojenější. Po gólu, který vstřelil Ondra Cibák v 35 min. byl stav z pohledu domácích 0:1.