Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. kolo SK Modřany B : Sokol Stodůlky B 1 : 2 (1 : 0) 24.10.2015

19. 11. 2015

SK Modřany B : Sokol Stodůlky B 1 : 2 (1 : 0)

V sobotu 24. 10 jsme v dalším domácím mistrovském zápase nastoupili proti béčku Sokola Stodůlky. V minulé sezóně jsme soupeřili s céčkem, které bylo určitě snazším soupeřem.


Od začátku utkání jsme se snažili o náš typický kombinační fotbal. Narazili jsme ale na tvrdě hrajícího soupeře, který se nebál používat nedovolené zákroky k tomu, aby nás zastavil. V prvním poločase jsme si vytvořili mírnou územní převahu, vypracovali jsme si i pár šancí ale proměnit se nám podařilo pouze jednu Ondrou Cibákem, který zužitkoval přihrávku do malého vápna hostí a přes padajícího brankáře vstřelil naší vedoucí branku. Obrana vcelku bez větších problémů odolávala atakům soupeře, a když přeci jen soupeř zahrozil, byl náš brankář Martin Kadeřábek vždy na tom správném místě.


Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu s tím rozdílem, že rozhodčí toleroval hostím i ty nejhorší a nebezpečné zákroky. Minimálně dva hráči Stodůlek neměli zápas po jasných faulech zezadu a bez míče dohrát. Rozhodčí však ani jeden tento hrubý zákrok nepotrestal byť jen žlutou kartou, vrcholem byl brutální faul hostujícího kapitána na Pavla Kocourka pár minut před koncem. Pavel byl odnesen do kabin a posléze odjel záchrankou na vyšetření do nemocnice, kde se naštěstí zjistilo, že se nejedná o vážný problém a Pavel by měl být brzo fit. Nakonec jsme se porazili sami! Vyrovnání totiž zařídil náš brankář uspěchaným výkopem z ruky kterým trefil zezadu hlavu vracejícího se útočníka hostí a míč se od něj odrazil přímo do naší brány. V 82. minutě si Hondys neporadil dobře s dotírajícím útočníkem hostí v rohu hřiště, ten jej obral o míč a poslal přihrávku doprostřed našeho pokutového území. Tam si nedůrazně počínal Hoza Huk a nechal hosty skórovat podruhé. Bohužel vyrovnat se nám již nepodařilo a tak jsme vyšli bodově naprázdno. Smutné je, že nejhorší postavou na hřišti byl hlavní rozhodčí a jeho omluva, že není zvyklý pískat okres ale přebor, je k smíchu.


Sestava: Martin Kadeřábek, Václav Šobotník, Hoang Anh, Pavel Kocourek, Jan Málek, Martin Holub (67. Milan Šídlo), Martin Orság, Jan Huk, Jakub Šídlo (72. Roman Srp), Ondřej Cibák (K), Michal Zouhar (60. Martin Hoskovec)
Branka: 28. Ondřej Cibák