7. kolo TJ A.F.K. Slivenec B - SK Modřany B 0 : 4 (0:2) 17.10.2015

3. 11. 2015

TJ A.F.K. Slivenec B -  SK Modřany B   0 : 4 (0 : 2)

V sobotu 17.10 jsme hostovali na horké půdě ve Slivenci. Měli jsme ještě v paměti, jak tam před měsícem domácí doslova rozkopali naše áčko. Tentokrát však vše bylo celkem v klidu a za to je třeba všem hráčům, kteří do utkání zasáhli poděkovat. Nejslabším mužem na hřišti byl totiž rozhodčí, jakmile pískl do píšťalky tak v padesáti procentech případů nikdo nevěděl co se vlastně píská. Bylo tam mnoho otočených verdiktů a tak je s podivem, že utkání proběhlo v klidu.

Zápas pro nás začal pohádkově, v podstatě hned z výkopu jsme založili útočnou akci na jejímž konci šel Leo sám na branku domácích a s přehledem svou šanci proměnil. Vedli jsme tak od první minuty 1:0 a to přineslo na naše kopačky klid. Od začátku až do konce zápasu jsme byli lepším mužstvem a bylo jen otázkou času, kdy přidáme další góly. Stalo se tak ve 20. minutě, kdy si na velmi dobře kopnutý trestný kop Milana Šídla naběhl Jarda Hrabálek a hlavou zvýšil na 2:0. Do konce poločasu jsme měli ještě pár dobrých šancí ale skórovat se nám již nepodařilo.

Do druhé půlky jsme vstoupili vlažněji než do té první, domácí hru trochu vyrovnali a přeci jenom si začali vytvářet náznaky šancí. Do některých je ovšem dostával svými nesmyslnými verdikty rozhodčí. Jednalo se víceméně jenom o centry do našeho pokutového území, s kterými jsme si však dokázali poradit. Jedinou velkou šanci domácím zlikvidoval náš spolehlivě a bezchybně chytající brankář. My jsme v 70. minutě Jakubem Šídlem zvýšili své vedení na 3:0, Jakub konečně protrhl střeleckou smůlu a prostřelil domácího brankáře prudkou ranou z půlkruhu. Do té doby se mu moc nedařilo a několik dobrých příležitostí zahodil. Těsně před koncem utkání, konkrétně v 87. Minutě, jsme ještě předvedli pěknou akci z levé strany na jejímž konci byl Michal Zouhar a střelou k levé tyči nedal domácímu gólmanovi šanci a zvýšil tak na konečných 4:0 pro nás.

Sestava:  Petr Šimončík, Martin Holub, Hoang Anh, Pavel Kocourek (61. Martin Kadeřábek), Jaroslav Hrabálek, Martin Orság (46.Tylinger Tomáš), Jan Málek, Leonard Marku (61. Rejmond Marku), Jakub Šídlo, Milan Šídlo, Jan Huk (46. Zouhar Michal)

Branky : 1. Leonard Marku, 20. Jaroslav Hrabálek, 70. Jakub Šídlo, 87. Michal Zouhar