6. kolo SK Modřany B – PSK Olymp Praha 2 : 0 (0:0) 10.10.2015

3. 11. 2015

SK Modřany B  – PSK Olymp Praha  2 : 0  ( 0 : 0 )

V sobotu 10. října jsme nastoupili  v dalším domácím zápase proti mužstvu PSK Olymp proti kterému se nám zrovna moc nedaří přestože se většinou pohybuje ve spodních patrech tabulky. Pokaždé je to těžký boj o vítězství a i když častěji vyhráváme tak se občas Olympu podaří nějaký ten bodík nám vzít. Nejinak tomu bylo i tentokrát.

Nastoupili jsme celkem v dobré sestavě a tak jsme předpokládali, že se zápas bude vyvíjet pro nás úspěšně již od začátku. Bylo to ovšem trochu jinak, soupeř dobře bránil a i dopředu se snažil podnikat útočné výpady. V prvním poločase jsme sice měli územní i herní převahu ale dopravit míč do branky soupeře se nám nepodařilo. První poločas tak skončil smírně 0:0 a s tímto výsledkem jsme určitě nebyli spokojeni.

Do druhé půle vystřídal Tondu Hálka kapitán našeho áčka Karel Kukla a naše hra se zlepšila i směrem dopředu. Začali jsme si vytvářet více střeleckých příležitostí a stupňovali jsme tlak na hostující mužstvo. V 58. minutě jsme se konečně dočkali branky v soupeřově síti. Svou příležitost proměnil náš nejlepší střelec Kuba Šídlo, který o pět minut později přidal i druhý gól a vedli jsme tak již 2:0. Soupeřovi pomalu začali docházet síly a tak se zápas již dohrával celkem v klidu. Naše obrana v čele s brankářem celý zápas pracovala spolehlivě a nepouštěla soupeře do nějakých větších brankových příležitostí. Za zmínku ještě stojí že se nám do obrany po delší době vrátil náš spoluhráč Jarda Hrabálek a k povzbuzení dostal hned kapitánskou pásku. Směrem dopředu to bylo tentokráte trochu horší ale i tak jsme utkání dovedli do vítězného konce.

Sestava:  Martin Kadeřábek, Václav Šobotník, Tomáš Vodrážka (55. Tomáš Tylinger), Jan Málek, Hoang Anh, Pavel Kocourek, Ondřej Cibák, Milan Šídlo, Jaroslav Hrabálek (K), Antonín Hálek (46. Karel Kukla), Jakub Šídlo

Branky: 58. + 63. Jakub Šídlo