Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. kolo TJ Sokol Lipence B - SK Modřany B 1 : 0 (1:0) 4.10.2015

10. 10. 2015

TJ Sokol Lipence B - SK Modřany B 1 : 0 (1 : 0)

V neděli 4. 10. jsme zajížděli na hřiště Sokola Lipence, kde jsme počítali s nějakým bodovým ziskem. Na rozdíl od trenéra našeho A-týmu nemusel trenér Vodrážka řešit problémy se sestavou, protože jsme se dostavili v dostatečném počtu. Při pohledu na sestavu jsme tedy věřili ve výhru a udržení se na předních příčkách tabulky. Vstup do zápasu jsme měli dobrý a do soupeře jsme se s chutí zakousli. Začali jsme si vytvářet šance ale dnes byla branka soupeře prostě zakletá. V úvodní čtvrthodině jsme se dostali do pár slibných příležitostí ale výsledkem byla pouze nastřelená tyč po ráně Jakuba Šídla zpoza šestnáctky. Ostatní šance jsme nedotáhli do úspěšného konce buď vlastní nemohoucností anebo špatným  řešením finální fáze.

Soupeř náš počáteční nápor přečkal bez úhony a začal se více prosazovat i dopředu. Bohužel využil hned první zaváhání naší obrany, kdy si na křížný pas za naší obranu naběhl domácí útočník, vyhnul se vyběhnuvšímu brankáři a pohodlně vstřelil vedoucí branku domácích. Naše mužstvo bylo tímto kontrem rozhozeno a v dalším průběhu se nám přestala dařit kombinace a ofenzivní hráči ztratili klid a přesnost v zakončení. Po zbytek zápasu jsme byli o trochu lepším týmem ale i soupeř občas pěkně kousal. V naději na dobrý výsledek nás do konce zápasu držel náš brankář Martin Kadeřábek, který se párkrát vyznamenal při protiútocích lipeneckých. Přestože jsme si opět vytvořili  pár dobrých šancí, vstřelit branku se nám nepodařilo. V závěrečných dvaceti minutách se soupeř bránil zuby nehty a i za pomoci pomezního rozhodčího a všelijakého zdržování výhru ubránil. Tak jsme tedy odjížděli z Lipenců bez bodů, ale naštvaní můžeme být pouze na sebe. Nepředvedli jsme svůj standard a ani jsme neměli to potřebné štěstí v zakončení


Sestava:  Martin Kadeřábek, Pavel Kocourek, Martin Orság (45. Rejmond Marku), Martin Hoskovec (72. Jakub Kolář), Jan Málek, Ondřej Cibák, Hoang Anh, Leonard Marku, Jakub Šídlo, Milan Šídlo, Karel Kukla (56. Ondřej Janda)