4. kolo SK Modřany B – Sokol Lochkov 4 : 4 (2:1) 26.9.2015

19. 10. 2015

SK Modřany B  – Sokol Lochkov  4 : 4  (2:1)

Po dopoledním zápase našeho Áčka, který skončil debaklem 0:7 se domácí fanoušci těšili, že si spraví náladu zápasem našeho B-týmu. Hostoval totiž u nás celek Lochkova, s kterým ještě nedávno bojovalo o body v soutěži naše Áčko. V mužstvu hostí došlo jen k pár změnám a tak jsme mohli vidět v jejich dresu staré známé tváře. Před utkáním musel trenér řešit nedostatek hráčů a tak byl povolán do základu Tomáš Tylinger, který naposledy nastoupil někdy v minulém roce ale je nutno říci, že se své role zhostil velice dobře. Doufejme, že mu to vydrží a bude nastupovat v našem dresu častěji než jednou za rok. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a tak jako v minulých zápasech jsme předváděli pohledný kombinační fotbal. Soupeř se ale dobře bránil i když často jen za pomoci nedovolených zákroků.

První branku jsme vstřelili Jakubem Šídlem ve 20. minutě a šli jsme tak do vedení 1:0. Bohužel již za minutu soupeř vyrovnal, když se ocitl sám před naším brankářem útočník hostí a svou šanci proměnil. Je nutno říci, že naše obrana hrála v improvizovaném složení. Po vyrovnání jsme se opět vrhli do útoku a těsně před poločasem jsme se ujali brankou Tomáše Tylingra vedení 2:1. Do druhého poločasu pro obnovené potíže s kolenem již nenastoupil Martin Holub a za něj šel hrát Michal Zouhar, který se na zápas dostavil později. Je nutno Michalovi ovšem velmi poděkovat, protože kvůli zápasu zkrátil rodinný výlet a na žádost trenéra se dostavil aspoň na druhý poločas. Druhý poločas pokračoval velmi podobně jako ten první, měli jsme převahu a soupeř se dopředu dostával velmi těžce a příliš naší bránu neohrožoval.

V 55. minutě naše vedení na 3:1 navýšil Jakub Šídlo, po několika minutách mohl rozhodnout Michal Zouhar, avšak ve stoprocentní šanci nastřelil před brankou stojícího osamoceného obránce hostí, který míč vyrazil na roh. Nevím čím to bylo, ale vzápětí po této šanci se obraz hry změnil, hosté vystřídali a začali nás přehrávat. Vlastní nedůsledností v obranné činnosti jsme jim dovolili postupně v 66. a v 71. minutě vstřelit dvě branky a rázem tak bylo vyrovnáno! Naštěstí jsme zvedli hlavy a hru opět vyrovnali. Ještě že měl svůj den Jakub Šídlo, v 75. minutě dal totiž svůj třetí gól v tomto zápase a strhl tak opět vedení na naší stranu. Vedli jsme 4:3 a doufali že zápas již dovedeme do vítězného konce. Avšak v poslední minutě podnikl soupeř výpad do naší trochu otevřené obrany, útočník pronikl až do vápna, kde jej fauloval Milan Šídlo a kopala se proti nám penalta. Hráč hostí ji proměnil a tak jsme se Sokolem Lochkov remizovali výsledkem 4:4. Jenom doufám, že až se podobná penaltová situace přihodí nám na soupeřově hřišti, tak rozhodčí zareaguje stejně jako reagoval tento.

Sestava:  Petr Šimončík, Pavel Kocourek, Milan Šídlo, Ondřej Janda, Martin Hoskovec, Hoang Anh (53. Martin Kadeřábek), Jakub Šídlo, Martin Holub (46. Michal Zouhar), Karel Kukla, Tomáš Tylinger, Nguyen Hoang Tuan,