Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo SK Modřany B - TJ Spoje Praha 8 : 0 (4:0) 19.9.2015

30. 9. 2015

SK Modřany B – TJ Spoje Praha  8 : 0 (4:0)

Modřanské B mužstvo přivítalo v sobotu 19. 9. na svém hřišti tým TJ Spoje Praha, který se snaží obnovit bývalou slávu tohoto klubu. Od začátku utkání jsme hráli pěkný kombinační fotbal a soupeř se přes velkou snahu s tímto nedokázal vypořádat. Naše obrana v čele s brankářem Martinem Kadeřábkem nedovolila soupeři za celé utkání nějak vážněji ohrozit naší branku a udržela tak opět nulu na domácím hřišti. Dopředu jsme se dostávali nápaditou hrou a bylo jen otázkou času, kdy utkání rozhodneme. Skóre otevřel Jakub Šídlo v 8. minutě, potom postupně spálil dvě tutové šance Michal Zouhar, druhý gól dal opět Jakub Šídlo, třetí branku jsme přidali Pavlem Kocourkem ve 43. minutě a těsně před poločasem se konečně trefil i Michal Zouhar.


V druhém poločase jsme pokračovali v dobrém výkonu a postupně jsme navyšovali skóre až na konečných 8 : 0, za zmínku stojí gól Ondry Jandy který se pěkně položil do centru z pravé strany a střelou k levé tyči navýšil naše vedení na 7 : 0. Hattrick, i když ne čistý, vsítil Jakub Šídlo a je tak jasně naším nejlepším střelcem a jsme velmi rádi, že se zapojil do činnosti našich mužstev


Sestava: Martin Kadeřábek, Hoang Anh (60. Karel Kukla), Václav Šobotník, Jan Málek, Hoskovec Martin, Ondřej Cibák, Jan Huk, Jakub Šídlo, Milan Šídlo, Pavel Kocourek, Michal Zouhar (46. Ondřej Janda)

 

Náhledy fotografií ze složky Spoje Praha 19.9.2015