2. kolo FC Tempo Praha B - SK Modřany B 2 : 2 (2 : 2) 13.9.2015

30. 9. 2015

FC Tempo Praha B -   SK Modřany B   2 : 2 (2:2)

Týden po našem áčku se utkalo se stejným soupeřem i naše béčko, v neděli 13. 9. Jsme nastoupili na hřišti Tempa. Tento soupeř se nijak netají tím, že jeho cílem je postup zpět do I.B třídy. Očekávali jsme tedy tuhý boj protože soupeř má velice dobré mužstvo a v prvním kole doma nasázel Spojům Praha devět branek.

Od prvních minut se tento předpoklad vyplnil, navíc domácím k prvnímu gólu v 7. minutě trochu dopomohl rozhodčí, když v blízkosti našeho pokutového území otočil faul a soupeř kopal zprava trestný kop. Bohužel naše obrana totálně zaspala a dovolila soupeři skórovat. V desáté minutě ovšem střelec vedoucí branky Tempa vyrobil před vlastním vápnem hrubici a dovolil nám tak Karlem Kuklou vyrovnat na 1 : 1. Ve 14. Minutě jsme opět zaváhali v obraně a Tempo z prostoru desítky vsítilo branku na 2 : 1. Poté se hra vyrovnala a naopak my jsme byli nebezpečnější a snažili jsme se o vyrovnání, jednou nás ve vyložené šanci zastavil hvizd rozhodčího, doteď vlastně nevíme proč. I přesto jsme ve 35. minutě po nádherné akci vyrovnali na 2 : 2. Martin Orság zatáhl po pravé straně míč až k brankové čáře, nacentroval na protější roh malého vápna kam si naběhl Honza Huk a hlavou bezpečně proměnil svou šanci a vstřelil tak svůj premiérový gól v našem dresu.

Do druhého poločasu Tempo vlétlo s ještě větším úsilím a na naši branku se valil jeden útok za druhým. Naše obrana statečně odolávala, ale postupem času nám začali ubývat síly. Naštěstí měl v naší brance svůj den náš brankář a několika skvělými zákroky mužstvo podržel a my tak uhájili remízu. Jeden bod ze hřiště Tempa je výborným výsledkem, protože domácí hráči předvedli velmi dobrý výkon a jen náš brankář a v některých případech smůla v zakončení jim nedovolili v druhém poločase skórovat.

Sestava: Petr Šimončík, Martin Orság, Roman Srp (13. Martin Hoskovec), Václav Šobotník, Jan Málek (46. Ondřej Janda), Hoang Anh, Jan Huk, Leonard Marku, Jakub Šídlo, Milan Šídlo, Karel Kukla (82. Michal Zouhar).
Branky: 10. Karel Kukla, 35. Jan Huk