1. kolo SK Modřany B – FK Řeporyje B 6 : 0 (5:0)

17. 9. 2015

SK Modřany B – FK Řeporyje B  6 : 0 (5:0)

Modřanské B mužstvo přivítalo v sobotu 5. 9. na svém hřišti v prvním zápase sezóny rezervní tým FK Řeporyje. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a začali jsme si pěknou kombinační hrou vytvářet jednu šanci za druhou. Ne všechny jsme samozřejmě využili ale i tak jsme do poločasu  vstřelili pět pěkných branek. Skóre otevřel v 17. minutě Jakub Šídlo, v 33. minutě zvýšil Ondřej Janda, v 35. minutě vymetl nádhernou ranou z dálky Milan Šídlo růžek soupeřovi svatyně a v tu chvíli bylo prakticky rozhodnuto, protože soupeř ztratil veškeré naděje na dobrý výsledek. Potom se na výlet do soupeřova vápna vydal Martin  Holub a s přispěním soupeřovi teče zvýšil n 4 : 0, těsně před poločasem soupeře dorazil Michal Zouhar a do kabin se tak šlo za jasného stavu 5 : 0 pro domácí. V druhé půli se obraz hry nezměnil ale bohužel jsme již nebyli tak úspěšní v zakončení a tak přidal svůj druhý gól v tomto zápase  Jakub Šídlo. Soupeř se sice snažil vstřelit aspoň čestný gól ale nebyl úspěšný, buď dobře zakročila naše obrana s brankářem nebo zakončoval nepřesně. Utkání tak skončilo jasným vítězstvím domácího týmu 6 : 0.

Sestava: Petr Šimončík, Martin Orság, Roman Srp (46. Martin Kadeřábek), Martin Holub, Jan Málek, Ondřej Cibák, Jan Huk, Jakub Šídlo, Milan Šídlo (87. Tomáš Vodrážka), Ondřej Janda (64. Antonín Hálek), Michal Zouhar.