Příspěvky

9. kolo SK Střešovice 1911 C : SK Modřany B 1.11.2015

19. 11. 2015

SK Střešovice 1911 C : SK Modřany B 3 : 1 (2 : 0)

Na hřiště Střešovic vzhledem k počtu hráčů, jsme přijeli spíše odehrát zápas v poklidu a se ctí, remíza by pro nás byla jistě výhrou. Obraz hry a počet našich šancí od první minuty naznačoval, že by jsme mohli pomýšlet i na vyšší cíle, ale bohužel nás zradila produktivita, která byla mizerná. Soupeř nebyl lepší, ale proměnil vše co měl. Za zmínku stojí střela Rajmonda Marku cca z 30m ke konci zápasu, tvrdou střelu uklidil do šibenice. Na další gólovou šanci jsme se už nezmohli a tak zápas skončil naší prohrou 3:1.

8. kolo SK Modřany B : Sokol Stodůlky B 1 : 2 (1 : 0) 24.10.2015

SK Modřany B : Sokol Stodůlky B 1 : 2 (1 : 0)

V sobotu 24. 10 jsme v dalším domácím mistrovském zápase nastoupili proti béčku Sokola Stodůlky. V minulé sezóně jsme soupeřili s céčkem, které bylo určitě snazším soupeřem.

Od začátku utkání jsme se snažili o náš typický kombinační fotbal. Narazili jsme ale na tvrdě hrajícího soupeře, který se nebál používat nedovolené zákroky k tomu, aby nás zastavil. V prvním poločase jsme si vytvořili mírnou územní převahu, vypracovali jsme si i pár šancí ale proměnit se nám podařilo pouze jednu Ondrou Cibákem, který zužitkoval přihrávku do malého vápna hostí a přes padajícího brankáře vstřelil naší vedoucí branku. Obrana vcelku bez větších problémů odolávala atakům soupeře, a když přeci jen soupeř zahrozil, byl náš brankář Martin Kadeřábek vždy na tom správném místě.

7. kolo TJ A.F.K. Slivenec B - SK Modřany B 0 : 4 (0:2) 17.10.2015

3. 11. 2015

TJ A.F.K. Slivenec B -  SK Modřany B   0 : 4 (0 : 2)

V sobotu 17.10 jsme hostovali na horké půdě ve Slivenci. Měli jsme ještě v paměti, jak tam před měsícem domácí doslova rozkopali naše áčko. Tentokrát však vše bylo celkem v klidu a za to je třeba všem hráčům, kteří do utkání zasáhli poděkovat. Nejslabším mužem na hřišti byl totiž rozhodčí, jakmile pískl do píšťalky tak v padesáti procentech případů nikdo nevěděl co se vlastně píská. Bylo tam mnoho otočených verdiktů a tak je s podivem, že utkání proběhlo v klidu.

6. kolo SK Modřany B – PSK Olymp Praha 2 : 0 (0:0) 10.10.2015

3. 11. 2015

SK Modřany B  – PSK Olymp Praha  2 : 0  ( 0 : 0 )

V sobotu 10. října jsme nastoupili  v dalším domácím zápase proti mužstvu PSK Olymp proti kterému se nám zrovna moc nedaří přestože se většinou pohybuje ve spodních patrech tabulky. Pokaždé je to těžký boj o vítězství a i když častěji vyhráváme tak se občas Olympu podaří nějaký ten bodík nám vzít. Nejinak tomu bylo i tentokrát.

5. kolo TJ Sokol Lipence B - SK Modřany B 1 : 0 (1:0) 4.10.2015

10. 10. 2015

TJ Sokol Lipence B - SK Modřany B 1 : 0 (1 : 0)

V neděli 4.10. jsme zajížděli na hřiště Sokola Lipence, kde jsme počítali s nějakým bodovým ziskem. Na rozdíl od trenéra našeho A-týmu nemusel trenér Vodrážka řešit problémy se sestavou, protože jsme se dostavili v dostatečném počtu. Při pohledu na sestavu jsme tedy věřili ve výhru a udržení se na předních příčkách tabulky. Vstup do zápasu jsme měli dobrý a do soupeře jsme se s chutí zakousli. Začali jsme si vytvářet šance ale dnes byla branka soupeře prostě zakletá. V úvodní čtvrthodině jsme se dostali do pár slibných příležitostí ale výsledkem byla pouze nastřelená tyč po ráně Jakuba Šídla zpoza šestnáctky. Ostatní šance jsme nedotáhli do úspěšného konce buď vlastní nemohoucností anebo špatným  řešením finální fáze.

/Více v příspěvku/

4. kolo SK Modřany B – Sokol Lochkov 4 : 4 (2:1) 26.9.2015

19. 10. 2015

SK Modřany B  – Sokol Lochkov  4 : 4  (2:1)

Po dopoledním zápase našeho Áčka, který skončil debaklem 0:7 se domácí fanoušci těšili, že si spraví náladu zápasem našeho B-týmu. Hostoval totiž u nás celek Lochkova, s kterým ještě nedávno bojovalo o body v soutěži naše Áčko. V mužstvu hostí došlo jen k pár změnám a tak jsme mohli vidět v jejich dresu staré známé tváře. Před utkáním musel trenér řešit nedostatek hráčů a tak byl povolán do základu Tomáš Tylinger, který naposledy nastoupil někdy v minulém roce ale je nutno říci, že se své role zhostil velice dobře. Doufejme, že mu to vydrží a bude nastupovat v našem dresu častěji než jednou za rok. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a tak jako v minulých zápasech jsme předváděli pohledný kombinační fotbal. Soupeř se ale dobře bránil i když často jen za pomoci nedovolených zákroků.

3. kolo SK Modřany B - TJ Spoje Praha 8 : 0 (4:0) 19.9.2015

30. 9. 2015

SK Modřany B – TJ Spoje Praha  8 : 0 (4:0)

Modřanské B mužstvo přivítalo v sobotu 19. 9. na svém hřišti tým TJ Spoje Praha, který se snaží obnovit bývalou slávu tohoto klubu. Od začátku utkání jsme hráli pěkný kombinační fotbal a soupeř se přes velkou snahu s tímto nedokázal vypořádat. Naše obrana v čele s brankářem Martinem Kadeřábkem nedovolila soupeři za celé utkání nějak vážněji ohrozit naší branku a udržela tak opět nulu na domácím hřišti. Dopředu jsme se dostávali nápaditou hrou a bylo jen otázkou času, kdy utkání rozhodneme. Skóre otevřel Jakub Šídlo v 8. minutě, potom postupně spálil dvě tutové šance Michal Zouhar, druhý gól dal opět Jakub Šídlo, třetí branku jsme přidali Pavlem Kocourkem ve 43. minutě a těsně před poločasem se konečně trefil i Michal Zouhar.

2. kolo FC Tempo Praha B - SK Modřany B 2 : 2 (2 : 2) 13.9.2015

30. 9. 2015

FC Tempo Praha B -   SK Modřany B   2 : 2 (2:2)

Týden po našem áčku se utkalo se stejným soupeřem i naše béčko, v neděli 13. 9. Jsme nastoupili na hřišti Tempa. Tento soupeř se nijak netají tím, že jeho cílem je postup zpět do I.B třídy. Očekávali jsme tedy tuhý boj protože soupeř má velice dobré mužstvo a v prvním kole doma nasázel Spojům Praha devět branek.

1. kolo SK Modřany B – FK Řeporyje B 6 : 0 (5:0)

17. 9. 2015

SK Modřany B – FK Řeporyje B  6 : 0 (5:0)

Modřanské B mužstvo přivítalo v sobotu 5. 9. na svém hřišti v prvním zápase sezóny rezervní tým FK Řeporyje. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a začali jsme si pěknou kombinační hrou vytvářet jednu šanci za druhou. Ne všechny jsme samozřejmě využili ale i tak jsme do poločasu  vstřelili pět pěkných branek. Skóre otevřel v 17. minutě Jakub Šídlo, v 33. minutě zvýšil Ondřej Janda, v 35. minutě vymetl nádhernou ranou z dálky Milan Šídlo růžek soupeřovi svatyně a v tu chvíli bylo prakticky rozhodnuto, protože soupeř ztratil veškeré naděje na dobrý výsledek. Potom se na výlet do soupeřova vápna vydal Martin  Holub a s přispěním soupeřovi teče zvýšil n 4 : 0, těsně před poločasem soupeře dorazil Michal Zouhar a do kabin se tak šlo za jasného stavu 5 : 0 pro domácí. V druhé půli se obraz hry nezměnil ale bohužel jsme již nebyli tak úspěšní v zakončení a tak přidal svůj druhý gól v tomto zápase  Jakub Šídlo. Soupeř se sice snažil vstřelit aspoň čestný gól ale nebyl úspěšný, buď dobře zakročila naše obrana s brankářem nebo zakončoval nepřesně. Utkání tak skončilo jasným vítězstvím domácího týmu 6 : 0.

Sestava: Petr Šimončík, Martin Orság, Roman Srp (46. Martin Kadeřábek), Martin Holub, Jan Málek, Ondřej Cibák, Jan Huk, Jakub Šídlo, Milan Šídlo (87. Tomáš Vodrážka), Ondřej Janda (64. Antonín Hálek), Michal Zouhar.