13.kolo - Muži B / Sokol Řepy B /

4. 4. 2013

30.3.2013

SK Modřany B - Sokol Řepy B 3:3

Na domácím hřišti a konečně na trávě jsme přivítali tým Řepy B. Bohužel nedorazil rozhodčí a tak tento neoblíbený post zaujal náš předseda. Zdálo se, že nám normální tráva dělá problém a podle toho vypadal stav, který byl po první půlce 0:1.
Do druhé poloviny zápasu naše mužstvo vstoupilo mnohem lépe, odměna za aktivní a přesnější hru přišla brzy v podobě vstřelených branek a ještě 8 minut před koncem Řepy B prohrávali 3:1. Bohužel posledních 8 minut bylo jak ze špatného snu! Možná nám uškodila třetí vstřelená branka, nebo málo hráčů na střídačce, protože po třetí vstřeleném gólu naše hra byla žalostná a konec zápasu jsme dohrávali cca s pěti hráči, kteří měli natažený sval a podle toho to také vypadalo. Řepy B v posledních 8 minutách vstřelili dvě branky a tak vyrovnali na konečných 3:3. Za zmínku ještě stojí šance, do té doby výborně hrajícího Jakuba Luláka, který v 90 minutě po centru z pravé strany, hlavičkoval nikým neatakován na úrovni pokutového kopu těsně vedle branky.

sestava : Šimončík - Hrabálek, Lulák, Hony (45 min. Šobotník), Málek - Hoskovec M., Arčí, Máňa, Orság - Vodr, Kadeřábek.

lavička : Šobotník.

vstřelené branky : Šobotník, Hrabálek, Kadeřábek.