1.kolo - Muži B / FK Řeporyje B /

12. 9. 2012

8.9.2012

SK Modřany B  - FK Řeporyje B     4 : 0 (2 : 0)

V úvodním kole nového ročníku jsme přivítali na svém hřišti zcela obměněný a omlazený B-tým Řeporyj. Na úvod sezóny jsme horko těžko dávali dohromady kompletní jedenáctku. Chvíli to vypadalo, že bude muset nastoupit i předseda. Ale nakonec jsme i za pomoci hráčů z áčka dali dohromady celkem slušnou sestavu.
  Od úvodního hvizdu se hrál celkem kvalitní fotbal při kterém bylo stále na co koukat. Již od úvodu bylo jasné že hosté neprodají svoji kůži lacino ale trochu dopláceli na zřejmou nesehranost a nezkušenost mladých hráčů. Náš tým si vytvořil mírnou převahu, kterou korunoval ve 20. minutě gólem agilní Nandi.  Pár minut poté se hosté dostali ke své jediné šanci ale naložili s ní prachbídně, když nedokázali míč dopravit z metru do naší brány ani na tři pokusy. Pohříchu to bylo jediné vážné ohrožení naší svatyně, protože od této chvíle hosté stále více a více uvadali. Před přestávkou jsme zásluhou Ondry „Johnnyho“ Jandy zvýšili na 2 : 0.
  Ve druhém poločase jsme i po vynucených změnách  pokračovali v dobrém výkonu. Nandiho, který měl od trenéra A-týmu povolen pouze poločas, vystřídal Martin Orság. A právě z naší pravé strany, kde to Martin hodně rozhýbal, přišel centr do pokutového území, kam si naběhl Jarda Hrabálek a hlavou zvýšil na 3 : 0. Dále jsme soupeře přehrávali ale bohužel jsme nebyli v koncovce dostatečně efektivní a tak pouze „Johnny“ Janda zvýšil na 4 : 0. Na poslední půlhodinu se do hry zapojil i další hráč z A-týmu Martin Vošta, který vystřídal Rejmonda Marku, který dostával křeče do nohou – důsledek dopolední Hanspaulky!!!
  Úvodní zápas jsme tak zvládli a získali povinné tři body, je pravda že soupeř nám nekladl velký odpor a neprojevil žádnou velkou snahu o vítězství. Proto je potřeba i v dalších zápasech hrát zodpovědně, protože jistě přijdou daleko těžší soupeři. Hned v příštím zápase zajíždíme na hřiště béčka Sokola Řepy, které v minulé sezóně hrálo velmi dobře. Jelikož se hraje souběžně s naším Áčkem nemůžeme počítat s žádnými posilami a musíme si uhrát slušný výsledek sami.

Branky: 2x  „Johnny“ Janda, „Nandi“ Pásztó, Jarda Hrabálek
Sestava: Martin Kadeřábek, Tomáš Vodrážka, Milan Šídlo, Roman Srp, Jarda Hrabálek, Michal Zouhar, Martin Holub, Rejmond Marku, Martin Havel, Ferdinand Pásztó, Ondřej Janda
Střídání: 45´ Martin Orság, 60´ Martin Vošta
Trenér: Petr Šimončík st.