Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zhodnocení zimní přípravy /2014/

21. 3. 2014

Zhodnocení zimní přípravy

Pro letošní zimní přípravu jsme zvolili obdobný model, který se osvědčil v loňském roce.
Soustředili jsme se zejména na nabírání fyzické kondice a na zlepšení herního projevu.
Jako loni jsme se představili na zimním turnaji pořádaném týmem SK Střešovice 1911. I proto musel být uzpůsoben start přípravy a poprvé jsme se sešli již 3. ledna 2014. K tréninku jsme využívali nejen náš areál, ale i UMT na hřišti Kačerova. K nabírání fyzické kondice jsme využili cestičky v Modřanské rokli. Jako již tradičně jsme vyrazili i na krátké soustředění do Staré Paky, kde máme vytvořeny skvělé podmínky ve Staropacké sokolovně. Dlouhou zimní přípravu jsme si zpestřili i hodinou zumby a nohejbalem s dámským týmem NK Hloubětín.
Během zimní přestávky došlo v našem týmu k několika změnám. Hostování skončilo Petru Majerovi a v týmu skončil i dlouholetý kanonýr "Nandi" Pásztó. Zejména jeho konec má velmi hořkou příchuť a jeho přístup je velkým zklamáním. Přesto je potřeba oběma poděkovat a popřát hodně úspěchů v jiných klubech. Naopak své působení u nás prodloužil Lukáš Matějka. Zcela novou tváří se stal Luboš Martinák, který přichází na hostování z FC Háje Jižní Město.
Negativem přípravy bylo velké množství zraněných hráčů. Na marodce se postupně objevili - Tomáš Krejcar, Igor Bogár, Venca Šobotník, Petr Hoskovec a Tomáš Pojkar. Poslední dva se naštěstí pomalu vrací k tréninku. Dalším, a o hodně závažnějším problémem, byla tréninková účast některých hráčů. Bohužel i přes několikeré upozornění má pár jedinců představu, že se dá hrát i bez tréninku.
V jarní části sezóny nás čeká tuhý boj o záchranu a nezbývá věřit, že i přes zmíněné problémy se nám podaří soutěž zachránit. První jarní mistrovský zápas nás čeká již tuto sobotu 22. března, kdy od 11:00 hod. přivítáme na svém hřišti tým Slovanu Kunratice. Přijďte nás podpořit!


Obrazek
Soupiska "A" team na jarní část sezóny.


Brankáři:
 
Hnízdil Jan
Kadeřábek Martin
Šimončík Petr
 
Obrana:


Babica Jaroslav ml.
Kolařík David
Przyczko Jan
Šídlo Jiří
Vodrážka Pavel
Vošta Martin

Záloha:

Hoskovec Petr
Krejcar Tomáš
Kukla Karel
Marku Leonard
Machačný Jan
Matějka Lukáš
Pojkar Tomáš

Útok:

Bogár Igor
Martinák Luboš
Šobotník Václav

Trenér:
 
Ryšavý Tomáš

Vedoucí družstva:


Babica Jaroslav st.

Obrazek