Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Stodůlky – SK Modřany

4. 11. 2018

TJ Sokol Stodůlky – SK Modřany

Ve 13. Kole jsme se vydali na výjezd do Stodůlek. Jednalo se o velmi důležitý zápas, neboť domácí i my jsme byli tou dobou na 9 bodech a to není moc. Tomu odpovídaly i úvodní minuty a zdejší trávník kvalitě hry taky nepřidal. Nicméně domácím se dařilo lépe držet míč a měli převahu, kterou zužitkovali 2 slepenými góly v rozmezí 5 minut, když využili našeho nedůrazu ve vápně. Naopak my jsme si žádnou pořádnou šanci vypracovat nedokázali. Obranu domácích se nám dařilo překonávat přes křídelní prostory, ovšem finální fáze byla žalostná.
Do druhé půle jsme drobně přeskupili sestavu a začali soupeře tlačit. Ten ovšem neměl kam spěchat. V bloku odrážel naše útoky a čekal na brejky, které naštěstí netrestal. Náš tlak s přibývajícím časem rostl, ale efekt nepřicházel, a tak tomu bylo až do závěrečného hvizdu sudího Váši
V zápase dvou týmů, které rozhodně nejsou v pohodě, byli šťastnější i o něco lepší a berou důležité 3 body. Nám nezbývá než se připravit na Lipence a alespoň trochu si spravit chuť posledním domácím zápasem.

TJ Sokol Stodůlky – SK Modřany 2:0 (2:0)

Sestava: Voska – Gillern, Vošta, Hovorka, Pravenec – P. Hoskovec (70. Przyczko), Martinák, Kropelnický, Pánek, Fulka – Ježek (83. Prokopčuk)