Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Modřany – SK Libuš

15. 9. 2018

SK Modřany – SK Libuš

Šesté kolo nám přisoudilo tradičního soupeře z Libuše, na kterého se nám dlouhodobě daří. Od úvodu jsme byli aktivnějším týmem. Hosté začali organizovaně a čekali na naše chyby, aby následně mohli chodit do brejků, které mají velmi nebezpečné díky rychlostním typům hráčů. Naše velká zbraň, standardní situace, zafungovala i tentokrát. Ve 12. minutě propadl centr z pravé strany až k Petru Pecinovskému, který pohotově vystřelil. Střela se otřela o břevno, následně o tyč a za brankovou čáru, kde ho chytil hostující brankář. Pomezní rozhodčí měl dobré postavení a okamžitě signalizoval gól.

Naše aktivita neustávala. Nutno podotknout, že jsme se příliš nedostali ke hře po zemi, neboť soupeř byl velmi silný ve středu pole a měl vysoké postavení. To jsme se snažili překonávat kolmicemi za obranu a tlakem do branky. Naše šance jsme trestuhodně zahazovali a po výjimečném zaváhaní v obraně jsme inkasovali. Jirku Šídla na vápně překvapivě přehlavičkoval hostující útočník a přehodil bezmocného Ondru Vosku. Obraz hry se však nezměnil. Do poločasu jsme orazítkovali několikrát brankovou konstrukci a pro ofsajd nám rozhodčí odepřeli vedení (podle diváků správně).


Druhá půle byla z pohledu našich šancí slabší. Oproti tomu soupeř se dostal vícekrát k nebezpečnému ohrožení naší branky, především střelbou ze střední vzdálenosti. Stejně jako v prvním poločase, i teď nám sudí odepřel vedení, když přerušil hru po domnělém faulu Jirky Šídla ve vápně hostí (tentokrát se rozhodčí zmílili). Zápas proto skončil remízou, kterou po průběhu zápasu bereme jako ztrátu.

SK Modřany – SK Libuš 1:1 (1:1)

Branka: 12. Pecinovský

Sestava: Voska – Gillern, Pánek, J. Šídlo, Pravenec – P. Hoskovec, Marek (70. Huk), Pecinovský, Fulka – Šatný (85. Vošta), Martinák

Žluté karty: Pánek