Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Modřany – ABC Braník „B“

13. 10. 2018

SK Modřany – ABC Braník „B“

Desáté kolo k nám zavedlo rezervu Bráníka. Soupeř měl před zápasem stejně bodů jako my, takže šlo o velmi důležitý duel.
Prvních 30 minut probíhala hra především uprostřed hřiště bez větších šancí na obou stranách. Soupeř lépe kombinoval, ale jeho snahy končily na naší dobře zformované obraně. My jsme se příliš k ohrožení branky hostů nedostávali. Vázla nám kombinace ve finální fázi, a tudíž nás hosté zpravidla pokryli. Těsně před půlí využili hosté nedůrazu našich hráčů ve vápně a po sérii několika odrazů procedili míč do sítě.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně. Hned v první minutě měl příležitost Luboš Martinák, který si všiml vybíhajícího brankáře a z těžké pozice těsně minul branku. Náš tlak vedl k našim silným standardkám a stále se stupňoval. Bohužel ho hosté otupili proměněnou penaltou, kterou sudí správně nařídil po brejku vzniklého z několika chyb ve středu hřiště. Na naší taktice se nic nemělo. V 67. jsme se konečně prosadili, když Petr Hoskovec z pravé strany nacentroval a Lukáš Ježek se na zadní tyči nemýlil. V 78. minutě bylo srovnáno. Z výkopu propadlého balonu se zmocnil Petr Hoskovec, obhodil si stopera a následně kolem brankáře rozvlnil síť. Chtěli jsme zvítězit, a proto jsme pořád hráli na riziko se třemi obránci a třemi útočníky. Tahle sázka se nám nevyplatila. Po brejkových situacích jsme 2x inkasovali a soupeř si od nás odváží 3 cenné body.

SK Modřany – ABC Braník „B“ 2:4 (0:1)

Branka: 67. Ježek, 78. P. Hoskovec

Sestava: Voska – Gillern, Pánek, Pecinovský, Šatný – P. Hoskovec, Vošta, Fulka (89. Měchura), Tomeček (87. Vodrážka) – Ježek, Martinák