SK Aritma „B“ – SK Modřany

23. 9. 2018

V sedmém kole jsme vyrazili na hřiště béčka Aritmy. Se soupeřem jsme neměli žádné zkušenosti, a tak jsme se připravovali na mladé běhavé mužstvo, se kterým se budeme na malé umělce řezat od začátku do konce.
Zápas začal opět naší aktivitou, která byla brzy otupena rychlým gólem domácích. Ve 13. minutě domácí obrana odkopla balon nazdařbůh za naši obranu. Situace nevypadala nikterak nebezpečně. Nicméně došlo k podcenění a neodhadnutí odskoku balonu jak ze strany stoperské dvojce, tak gólmana. Chybu všech našich hráčů využil domácí útočník, který se prodral k balonu a přehodil Ondru Vosku. Stejně jako v předešlých zápasech jsme si dokázali vytvořit šance, které přicházely nejen po standardních situacích, ale i vcelku dobré kombinační hře. Všechny však skončily buď mimo branku, nebo nebyly dostatečně důrazné, aby překonaly jistého brankáře domácích. Po pětadvaceti minutách jsme již prohrávali o dvě branky. Domácí předvedli hezkou akci po své pravé straně, odkud přilétl výborný centry tzv. do kapsy, kde už domácímu útočníkovi stačilo nastavit nohu. Na brankové šance jsme sice vedli, přesto se do šaten šlo za stavu 2:0 pro domácí.
Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním zápas otočit. Domácí se více zatáhli a čekali na brejky. Ačkoliv jsme makali, podstupovali souboje, tak jsme se do vážnějších šancí nebyli schopní dostat. Ani po přeskupení řad se nám nedařilo dostat do vápna domácích a naše akce končily zpravidla na vápně. Proto si odvážíme porážku 0:2. Nyní už se chystáme na důležitý páteční zápas s 1999, které chceme vrátit jarní porážku. Výkop tradičně v 11h.

SK Aritma „B“ – SK Modřany 2:0 (2:0)

Sestava: Voska – Gillern, Pecinovský, Pánek, Pravenec – P. Hoskovec (74. M. Hoskovec), Hovorka, Vošta, Tomeček (65. Huk) – Šatný, Martinák