Olympia Radotín „B“ – SK Modřany

6. 10. 2018

První říjnový víkend jsme vyrazili do Radotína, abychom se zde střetli s místní rezervou třetiligové Olympie. Soupeři patřila před tímto kolem 2. příčka a byl jasným favoritem, což potvrzoval od začátku. Hned v úvodu využil našich chyb v přechodové fázi a brejkové situace využil beze zbytku. Ve 13. Minutě jsme prohrávali 2:0. Ačkoliv jsme měli opět hodně rohů a standardních situací, nebyli jsme schopni v podstatě vůbec ohrozit branku domácích. Ti naopak vycházeli ze zabezpečené obrany do nebezpečných kontrů, přičemž se opírali především o rychlé šikovné útočníky. Do půle jsme inkasovali ještě jednou, a tak se do kabin šlo za stavu 3:0 pro domácí.
Do druhé půle jsme šli s tím, že nemáme vůbec co ztratit a že není nemožné dát 3 góly za poločas. Domácí jsme zatlačili, nicméně k vážnému ohrožení domácí branky to nevedlo. Naopak domácí v podstatě jednou vážně přešli na naši polovinu a zase skórovali. Výsledek 4:0 hovoří jasně. Teď už se musíme soustředit na další kolo, v němž na domácí půdě přivítáme v důležitém utkání rezervu Bráníku.

Olympia Radotín „B“ – SK Modřany 4:0 (3:0)

Sestava: Voska – Gillern, Vošta, Pravenec – Ježek, Hovorka, Pánek, Huk (61. P. Hoskovec) – Pecinovský, Šatný, J. Šídlo

ŽK: Šatný, Pecinovský, Gillern, Pánek, Šídlo