Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Zlíchov – SK Modřany

25. 8. 2018

FK Zlíchov – SK Modřany

Druhé kolo nás zavedlo na hřiště Zlíchova, kterému jsme z loňské sezóny měli co oplácet. Úvod zápasu byl již tradičně v naší režii. Tvořili jsme si šance, leč opět byl hrdinou soupeřův brankář. Své šance postupně zahodili Šídlo, Pecinovský, Martinák i Ježek. Naopak na druhé straně soupeřův první větší pobyt na naší polovině znamenal míč v naší síti. Soupeřův hráč posílal z levé strany centr do našeho vápna a Jirka Šídlo zasáhl balon tak nešťastně, že ho naservíroval domácímu útočníkovi do pozice, která se neodmítá. Inkasovaná branka nás ještě více nakopla a brzy jsme slavili vyrovnání. Po přetaženém rohu vracel míč do ohně hlavou Petr Pecinovský a Luboš Martinák neměl z metru problém hlavou dostat do sítě. Zbytek času už se skóre nepohnulo a šlo se do kabin za nerozhodného stavu.
Jak jsme dobře vstoupili do první půle, tak vkročil soupeř do té druhé. Začal více běhat. Přidal na důrazu a začal získávat všechny balony. Naše mezihra najednou neexistovala a začaly také docházet síly. Soupeř byl po většinu času bezzubý, nicméně tlak sílil. V 72. minutě se soupeř dokázal prosadit. Přízemní střelu z levé strany Ondra Voska zvládl pouze vyrazit a dobíhající útočník byl u míče první, aby míč pohodlně dopravil do odkryté branky. Zbytek zápasu byl o naší marné snaze vyrovnat pomocí dlouhých nákopů. Bohužel k faktickému ohrožení branky nevedl ani jeden. Přestože jsme v první půli jasně dominovali, tak po příšerné druhé půlce odjíždíme ze Zlíchova s prázdnou.

FK Zlíchov – SK Modřany 2:1 (1:1)

Branka: 36. Martinák

Sestava: Voska – Marek, Pánek, Šídlo J., Pravenec – P. Hoskovec (46. Šatný), Pecinovský, Hovorka (71. Ardelt), Gillern – Ježek, Martinák

Žluté karty: Šídlo, Šatný, Pecinovský, Marek, Hovorka