Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Loko Vltavín „B“ – SK Modřany

20. 10. 2018

FK Loko Vltavín „B“ – SK Modřany

11. kolo nás zavedlo na půdu dalšího rezervního týmu. Tentokrát Loko Vltavín. Do zápasu jsme vstoupili vlažně a soupeř nás zatlačil, z čehož rezultovala první inkasovaná branka v naší síti. Domácí útočník vypálil odražený balon kolem nohou našich obránců přesně za háčky. Z tlaku domácích jsme se vzpamatovali zhruba po patnácti minutách a pomalu jsme přebírali iniciativu. Naopak domácí hrozili převážně z brejků. Bohužel jsme i tentokrát žehrali na neproměňování šancí. Luboš Martinák se řítil sám na branku, nicméně netrefil zařízení. Hlavičku Jirky Šídla vychytal skvělý brankář domácích a k dorážce se nikdo z nás nedostal. Vyrovnání jsme se dočkali v 36. minutě.  Petr Šatný si narazil s Honzou Pánkem po rozehraném autu a z křídla našel na vápno nabíhajícího Petra Pecinovského, který z jedničky poslal míč nechytatelně pod víko. Další šance jsme již nevyužili a zároveň byli rádi, že domácí nezužitkovali některý ze svých kontrů, a proto se šlo do kabin za vyrovnaného stavu.


Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně, jenomže se gólově prosazovali pouze domácí. Po dlouhém pasu do pravého křídla dostali domácí balon těsně kolem Jirky Šídla a šli do vedení. O pár minut později propadl centr domácích z levé strany na zadní tyč, se kterým si z druhé vlny nabíhající hráč dokázal poradit. S přibývajícím časem bohužel ubývalo našich šancí oproti prvnímu poločasu. Do další vyložené šance se dostal Luboš Martinák, ale z penalty brankáře nepřekonal. Z následného protiútoku jsme dostali čtvrtý gól a bylo hotovo. Těsně před koncem vzplály emoce. Domácí po jasném faulu na Luboše Martináka nechtěli zakopnout balon, tak to za ně chtěl udělat Petr Pecinovský. Po kontaktu nohou na postranní lajně se hráč domácích teatrálně svalil na zem s tím, že dostal úder do obličeje. Trenér domácích následně inzultoval Petra Pecinovského a strhla se mela. Na popud asistenta rozhodčího vyfasoval jak Petr, tak trenér domácích červenou kartu, což ovšem oslabilo pouze náš tým. Konec zápasu se už jen dohrával a domácí se štěstím přidali pátý gól.
V příštím kole hostíme na domácím hřišti Střešovice, které chceme stejně jako loni prorazit, přestože nás trápí rozsáhlá marodka.

FK Loko Vltavín „B“ – SK Modřany 5:1 (1:1)

Branky SKM: 36. Pecinovský

Sestava: Voska – Šatný, J. Šídlo, Pecinovský, Pravenec (12. Hovorka) – P. Hoskovec, Vošta (86. Měchura) , Pánek, Tomeček (77. R. Marku) – Martinák, Ježek (83. Linhart)

ŽK: Vošta

ČK: Pecinovský