Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře k zápasům - Muži A 2018/2019

Příspěvky

SK Modřany – TJ Sokol Nebušice

5. 9. 2018

SK Modřany – TJ Sokol Nebušice

Ve středu 5.9. jsme přivítali na svém hřišti nováčka naší soutěže z Nebušic. Soupeř k nám přijel povzbuzen víkendovou výhrou v televizním utkání nad béčkem Braníku.
Zápas začal vcelku vlažně z obou stran a bylo k vidění spousta nepřesností ve středu pole. První velkou šanci jsme si vypracovali přibližně po deseti minutách. Petr Pecinovský po kombinaci ve středu pole dopravil míč k Luboši Martinákovi, který bohužel nezakončil dostatečně důrazně, a obrana si s naší tutovkou poradila. Do další šance se dostal Petr Pecinovský, který taktéž pálil nedostatečně do středu soupeřovi branky. Od té chvíle se ujal větší aktivity soupeř. Šikovní hráči v záložní řadě soupeře si často dokázali udělat prostor a rozjíždět následné útoky po křídlech nebo zakončovali střelbou ze střední vzdálenosti. Naše obrana včetně Ondry Vosky v bráně však byla pozorná a se vším si poradila. V útočné fázi už to bylo slabší, proto se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

 

SK Modřany – SK Zbraslav

1. 9. 2018

SK Modřany – SK Zbraslav

Ve třetím utkání sezóny jsme na svém hřišti přivítali Zbraslav, která ještě loni hrála o soutěž výš. Začátek zápasu opět přinesl hned naší ohromnou příležitost. Bohužel ani Marek Tomeček, který poprvé nastoupil v našem dresu k soutěžnímu zápasu, ani Petr Hoskovec po sklepnutí Luboše Martináka neuspěli. Jinak první půle nabízela vyrovnaný aktivní fotbal z obou stran. My jsme byli nebezpeční převážně ze standardních situací. Na druhé straně Zbraslav to zkoušela více ze střední vzdálenosti, i s ohledem na deštivé počasí panující tou dobou v Modřanech. Své šance z rohů spálili také oba stopeři Petr Pecinovský s Honzou Pánkem, kteří měli oba solidní pozici k úspěchu hlavou. Petru Šatnému se povedlo míč do sítě dostat, nicméně nebyl uznán pro předchozí ofsajd Lukáše Ježka. Soupeř si také vypracoval své šance po únicích především z jeho levé strany. Žádnému z týmů se ale rozvlnit síť podle pravidel nepovedlo, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

 

FK Zlíchov – SK Modřany

25. 8. 2018

FK Zlíchov – SK Modřany

Druhé kolo nás zavedlo na hřiště Zlíchova, kterému jsme z loňské sezóny měli co oplácet. Úvod zápasu byl již tradičně v naší režii. Tvořili jsme si šance, leč opět byl hrdinou soupeřův brankář. Své šance postupně zahodili Šídlo, Pecinovský, Martinák i Ježek. Naopak na druhé straně soupeřův první větší pobyt na naší polovině znamenal míč v naší síti. Soupeřův hráč posílal z levé strany centr do našeho vápna a Jirka Šídlo zasáhl balon tak nešťastně, že ho naservíroval domácímu útočníkovi do pozice, která se neodmítá. Inkasovaná branka nás ještě více nakopla a brzy jsme slavili vyrovnání. Po přetaženém rohu vracel míč do ohně hlavou Petr Pecinovský a Luboš Martinák neměl z metru problém hlavou dostat do sítě. Zbytek času už se skóre nepohnulo a šlo se do kabin za nerozhodného stavu.

 

SK Modřany – FC Zličín

18. 8. 2018

SK Modřany – FC Zličín

Nová sezóna přinesla rozšíření počtu týmů v A. třídě ze čtrnácti na šestnáct, a proto začala soutěžní utkání našeho áčka dříve, než bylo v minulosti obvyklé. Na úvod nás čekal ambiciózní celek ze Zličína, protože jsme využili možnost odložit první kolo s nováčkem soutěže z Nebušic, s nímž se utkáme ve středu 5.9. v 17:00.