Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Lipence – SK Modřany 3:2 (3:2)

25. 3. 2018

TJ Sokol Lipence – SK Modřany 3:2 (3:2)

Po ne příliš povedené přípravě jsme k prvnímu zápasu jarní části sezony zamířili na hřiště Lipenců. Naše forma byla velkou neznámou, ovšem od soupeře jsme nečekali nic víc než jednoduchou hru plnou nákopů a důrazu. Přesně tak zápas také začal. A hned ve 2. minutě soupeř otevřel skóre zápasu. Po centru z levé strany došlo k nedorozumění mezi bránícími Pravencem a Sýkorou. Druhý jmenovaný míč místo odpalu pryč zpracoval domácímu Vodrážkovi, který do něj plácnul a se štěstím překonal Ondru Vosku. S odpovědí jsme nečekali dlouho, hned po rozehrávce vysunul Luboš Martinák Lea Marku, který nehlídaný postupoval z pravého křídla sám na domácí branku. Neunáhlil se a technicky míč umístil na zadní tyč, jehož cestu do sítě ještě jistil Petr Sýkora. Hra byla vyrovnaná a  přelévala se ze strany na stranu, nicméně soupeř nás předčíval v důrazu a rychlosti, díky čemuž se dostával ke spoustě standardních situací. Po jedné z nich kroutil míč přes zeď Koukal, ale Ondra Voska v bráně se zaskvěl parádním zákrokem.

Ve 30. minutě šel soupeř opět do vedení. Po jedné ze standardních situací soupeř vyslal slabou střelu na naši bránu. Bohužel Jirka Šídlo při snaze balon odpravit od brány do balonu kopnul tak nešikovně, že jsme opět prohrávali. Vyrovnaní zařídila o pár minut později naše nejnovější akvizice z Jesenice Honza Gregor, který si skvěle naběhl za obranu, kam dostal balon vyhranou hlavou Luboš Martinák. Tvář v tvář domácímu brankáři napoprvé neuspěl. Z dorážky z úhlu prázdnou brankou nepohrdnul a stav byl opět vyrovnaný. Ve 39. minutě soupeř zužitkoval rohový kop, když přetažený centr vrátili domácí zpět před bránu, kde naše obrana opět zaváhala a domácí Poul protlačil míč do sítě. Ještě do přestávky mohlo být opět vyrovnáno. Po vysunutí Honzy Pánka postupoval sám na domácího brankáře Luboš Martinák. Bohužel v rozhodujícím momentu mu míč skočil a holení branku vysoko přestřelil. Po přestávce jsme se snažili jít za vyrovnáním, ovšem soupeř stále těžil z důrazu a do vážné příležitosti nás nepustil. S přibývajícím časem jsme se snažili hru více otevřít a posílat do útoku více hráčů. Z toho rezultovaly brejkové situace domácích. Blížil se konec a skóre se stále neměnilo. V nastavení přišla naše nejvážnější šance druhé půle. Michal Ardelt vysunul Honzu Pánka, který centroval z pravé strany před branku. Od jednoho z domácích stoperů se balon odrazil do spojnice domácí branky. Bohužel místo aby skončil v bráně se odrazil zpět ke stejnému hráči, který už se s odkopem podruhé nemýlil. Následoval už pouze konečný hvizd na obě straně příšerně pískajícího Pavla Chrenka (kdyby radši trávil nedělní odpoledne v hospodě, tak by udělal líp), který znamenal naši prohru.

TJ Sokol Lipence – SK Modřany 3:2 (3:2)

Branky SKM: 3. L. Marku, 32. Gregor

Sestava: Voska – P. Hoskovec, Pecinovský, Šídlo, Pravenec – L. Marku (46. Ardelt), Pánek, Vošta, Sýkora (73. Drobílek) – Gregor, Martinák