SC Radotín – SK Modřany 0:0

7. 10. 2017

SC Radotín – SK Modřany

V 7. kole jsme zavítali na hřiště Radotína, který se v úvodu sezony výsledkově trápil a my se vítězstvím chtěli odpoutat od bodově nahuštěného středu tabulky. Tým sužuje početná marodka a my mohli být rádi, že máme alespoň 2 hráče na střídání. Do zápasu lépe vstoupili domácí. Kvalitním pohybem, větším důrazem a hrou po zemi se drželi více na balonu, nicméně k většímu ohrožení naší branky se nedostávali. Do první vážnější akce se dostával Petr Pecinovský, který po zmatcích v domácí obraně mohl postupovat sám na bránu, jenomže domácí brankář dobře četl hru, u míče byl včas a odpálil jej daleko ze hřiště.

Po chvíli jsme zahrozili z trestného kopu. Martin Vošta poslal do šestnáctky výborný centr, po zaváhání domácího obránce měli balon na kopačkách jak Jakub Marek, tak Petr Pecinovský, jenomže ani jednomu se nepovedlo míč poslat do sítě. Domácí poprvé zahrozili okolo 30. minuty. Martin Vošta s Pavlem Gillernem se nedohodli, kdo odpálí dlouhý nákop domácí obrany, což pramenilo v samostatný nájezd Doležala, který si však v rozhodující chvíli balon ukopl a dal tak šanci Ondrovi Voskovi. Domácí poté měli ještě několik závarů v našem vápně, ovšem naštěstí se žádný neujal. Druhá půle se nesla ve stejném duchu jako první. Domácí byli aktivnější ve středu pole a několikrát našli okénko v naší obraně, které nedokázali využít. S přibývajícím časem ubývalo našich ofenzivních příležitostí a soustředili jsme se především na udržení čistého konta. Radotín měl v závěru několik trestných kopů a rohů, ze kterých dokázal jednou z velkého úhlu nastřelit tyč. Se zbytkem si naše obrana poradila, a tudíž bereme vydřený, leč zasloužený bod za remízu 0:0.

Sestava: Voska – Gillern (65. Ardelt), Vošta, Przyczko (77. Drobílek), Pravenec – P. Hoskovec, Pánek, Marek, Sýkora – Pecinovský, M. Hoskovec

ŽK: Gillern