Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Zličín – SK Modřany 1:0 (0:0)

30. 3. 2018

FC Zličín – SK Modřany 1:0 (0:0)

Před velikonočním víkendem nás čekal druhý jarní výjezd, tentokrát na Zličín. Přes krásné počasí jsme nastoupili na umělé trávě, která svými rozměry dala tušit, že se bude hrát hodně kontaktně. Na soupeře jsme vlétli a vypracovali si tlak, který ovšem víceméně končil na hraně domácího vápna. K ohrožení branky jsme se dostávali především díky standardním situacím, nicméně oproti podzimu bez gólového efektu. Několikrát se k zakončení hlavou dostali Jirka Šídlo a Petr Pecinovský. Soupeř do té doby neměl žádnou příležitost. S přibývajícím časem se hra vyrovnávala, i když přímé ohrožení branky by diváci počítali na prstech jedné ruky, a proto se do kabin šlo za nerozhodného stavu.

V druhé půli měli více ze hry domácí a my se snažili je překvapit z brejků. Po jednom z nich utekl na levé straně Petr Sýkora a potom, co si proklestil cestu až do domácího vápna se místo střely rozhodl pro přihrávku některému z naších útočníků, což nebyla šťastná volba. Zápas plný soubojů a skromný na šance na obou stranách už směřoval ke spravedlivé dělbě bodů. Ovšem v 87. minutě zahrával domácí Gröbl trestňák z vlastní půlky. Poslal dlouhý nákop směrem na naší bránu a k naší smůle si Ondra Voska vybral slabší chvíli, neboť přestože nebyl nikým atakován centr neodhadl a pohroma byla na světě. Domácí se ujali vedení, které již nepustili. Nám nezbývá než se chytit příští kolo v domácím zápase, když k nám přijede Zlíchov. 

FC Zličín – SK Modřany 1:0 (0:0)

Sestava: Voska – Gillern, Pecinovský, Šídlo, Pravenec – P. Hoskovec, Pánek, Vošta, Sýkora – Gregor (85. Prokopčuk), Martinák