Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Modřany – TJ AFK slivenec 0 : 1 (0:1)

22. 4. 2017

SK Modřany – TJ AFK slivenec 0 : 1 (0:1)

V 18. kole jsme měli za soupeře tým z popředí tabulky a to Slivenec. Vzhledem k tomu, že jsme doposud na jaře získali pouhopouhý jeden bod z duelu se Zlíchovem, tak se jednalo o velmi důležitý zápas ze kterého by případný bodový zisk měl cenu zlata. Do utkání nemohli nastoupit dva vykartovaní hráči základní sestavy Petr Pecinovský a Marek Kropelnický, takže jsme opět nemohli nasadit tu nejlepší možnou sestavu. Předpoklad, že Slivenec bude favoritem zápasu, se začal potvrzovat od úvodního hvizdu. Hosté lépe kombinovali ve středu pole, jejich obrana nás v podstatě po celý zápas nepouštěla do nějakých šancí a v útoku byli velmi nebezpeční. Bohužel se k tomu přidal ještě fakt, že pomezní rozhodčí „přehlédl“ ve dvanácté minutě ,dle mého názoru, jasný ofsajd skórujícího hráče Slivence. Náš brankář Ondra Voska totiž neudržel prudkou střelu z hranice velkého vápna a osamocený slivenecký útočník stojící na malém vápně pohodlně vstřelil úvodní gól zápasu.

V dalším průběhu zápasu si šance v podstatě vytvářeli pouze slivenečtí hráči. Vypracovali si minimálně pět či šest velmi dobrých příležitostí, ani z jedné se jim ale branku vsítit nepodařilo a to buď proto, že v naší bráně podal vynikající výkon Ondra Voska anebo je sami zahodili vlastní nepřesností nebo zbrklostí. Vzhledem k tomu, že celý zápas musela odehrát základní jedenáctka , protože na střídačce byl pouze náhradní brankář a jeden hráč do pole – Tomáš Vodrážka vracející se po těžkém zranění zad, nemohli jsme v závěru nasadit čerstvé síly a pokusit se vytvořit si nějaký trvalejší tlak vedoucí aspoň k vyrovnání. Přesto se v závěru Slivenec asi trochu o výsledek obával, protože již tak nedominoval na hřišti a navíc se jejich lavička pustila do sporu s rozhodčími kvůli nepovolenému střídání, kterým jistě chtěli šetřit čas. My jsme byli po konci zápasu velmi zklamaní, protože jsme prohráli gólem z ofsajdu, zato soupeř projevil velkou radost z toho, že u nás získal všechny body. Příští sobotu nás čeká derby se sousedy z Libuše a již je situace vážná a my musíme bodovat a to nejlépe naplno.

Sestava: Ondřej Voska – Pavel Drobílek, Martin Vošta, Jiří Šídlo, Tomáš Pravenec – Petr Hoskovec, Marek Jakub, Jan Pánek, Petr Sýkora – Martin Fulka, Michal Ardelt

Nenastoupil: Petr Šimončík, Tomáš Vodrážka

ŽK: Petr Hoskovec, Jiří Šídlo, Marek Jakub

 

Náhledy fotografií ze složky AFK Slivenec 22.4.2017