SK Modřany – SC Radotín 1 : 2 (0:2)

6. 5. 2017

V dalším kole zavítal v sobotu 6. 5. 2017 na naše hřiště tým z Radotína. Ten se v průběžné tabulce nachází v horních patrech, naopak náš tým se propadá níž a níž. Přestože naše hra není úplně špatná, trápíme se v koncovce, a proto se nám výsledkově vůbec nedaří. Bohužel zářným příkladem tomu byl i dnešní zápas s Radotínem. Po většinu utkání se hrálo na polovině Radotína, přesto opět odcházíme ze zápasu s nulou. Zápas rozhodl vlastně první poločas. Hosté byli dvakrát před naší brankou a do kabin odcházeli s dvoubrankovým vedením. První branka padla ve 29. minutě a předcházelo jí hned několik našich chyb. Špatně vystavená ofsajdová past, kdy Petr Hoskovec nezůstal stát s obranou, špatný výběh gólmana a nakonec nedůraz v souboji na brankové čáře – 0:1. Druhý gól padl ve 42. minutě, po jediném rohu Radotína, kdy jsme nezachytili náběh hráče, který hlavou poslal hosty do dvoubrankového vedení – 0:2.

Přestože hra nevypadala špatně, musela v kabině přijít velká bouřka, kterou hráči ještě nezažili. Do druhého poločasu jsme změnili i rozestavení a vsadili vše na útok. Hosté se plně soustředili na obranu a dopředu se moc nepouštěli. Z našeho stálého tlaku jsme však dosáhli v 75. minutě pouze na snížení, když se dokázal ve vápně hostí prosadit Petr Hoskovec. Ostatní naše šance končily buď na dobře fungující obraně, nebo několikrát skvěle zasáhl brankář Radotína. Po konci zápasu několik našich borců nešťastně padlo k zemi. Nasazení, hra, bojovnost, touha…to vše bylo v pořádku. Za to určitě hráči zaslouží pochvalu. Bohužel neustále máme problém v koncovce, se kterým se musíme poprat, aby letošní sezóna neskončila tím nejhorším, sestupem. Další zápas odehrajeme v neděli 14. 5. 2017 na Děkance, proti týmu 1999 Praha.

Sestava: Voska – Hoskovec Petr, Pecinovský, Šídlo, Pravenec – Marku, Vošta, Pánek, Fulka – Šobotník (55. Hoskovec Martin), Sýkora (68. Ardelt)
Nenastoupili: Šimončík, Drobílek
Branka: 75. Hoskovec Petr
ŽK: Pravenec, Šobotník, Marku