7. kolo SC Radotín – SK Modřany 5 : 0 (2:0) 3.10.2015

8. 10. 2015

SC Radotín – SK Modřany 5 : 0 (2:0)

Další nápor na naší nervovou soustavu se odehrál v soboru 3. 10. 2015 na hřišti Radotína. Oproti minulému týdnu se ještě více prohloubily problémy se sestavou. Tentokrát se dalo napočítat jedenáct absencí, a tak naše situace se pomalu stává nezvladatelnou. Hodinu před zápasem se v kabině sešlo přesně jedenáct lidí, z nichž drtivá většina hráčů si před startem sezóny nedovedla představit, že budou nastupovat za A-tým, natož v základní sestavě. Bohužel, výrazně tím trpí naše kvalita a v momentální chvíli nemáme v 1. A třídě co dělat. Nezbyde než čekat, až se někdo z marodů uzdraví a pomůže nám v nelehké situaci. Do konce podzimní části už asi nebudeme moci počítat s naším ukrajinským triem, které stále čeká ve své, válkou zmítané, mateřské zemi na potřebná povolení, aby se mohli vrátit do České Republiky. My se přes veškerou nepřízeň nevzdáváme a pokusíme se do konce podzimní části ještě nějaký ten bodík nasbírat.

V Radotíně se nám toto přání rozplynulo již ve druhé minutě. Domácí hráč napřáhl z nějakých 30 metrů a životní trefou do levé šibenice poslal Radotín do vedení – 1:0. Tato branka jako by ještě více poznamenala už tak naše mizerné sebevědomí a na našich hráčích byla viditelná frustrace. Nic se nám nedařilo a svým matným výkonem jsme domácím situaci značně ulehčili. Když ve 22. minutě Jirka Šídlo nedosáhl na nakopnutý míč, přišel druhý trest. Soupeřův hráč doběhl míč ještě před brankovou čarou a přesnou přihrávkou na malé vápno vybídl svého spoluhráče k lehkému zakončení – 2:0. Od tohoto okamžiku nám bylo jasné, že si připíšeme další prohru. Přestože hráčům nelze vyčíst snahu, kvalita bohužel momentálně na naší straně není. O poločasové přestávce byli hráči upozorněni na své chyby, ale na všech bylo cítit určité zklamání, že to prostě a jednoduše nejde. I druhý poločas začal rychlým gólem v naší síti. V 50. minutě obrana zaspala při bránění standartní situace, míč propadl až na zadní tyč, kde již čekal domácí hráč, který potřetí rozvlnil síť – 3:0. Když v 61. minutě skončila střela z 25 metrů tentokrát v pravém horním růžku, bylo o vítězi definitivně rozhodnuto – 4:0. Od této chvíle se zápas pouze dohrával a čekalo se na závěrečný hvizd. Ještě před ním přišla v 83. minutě naše další laciná ztráta míče a přečíslení dva na jednoho skončilo pátou brankou v naší síti – 5:0. Zápas tak pro nás skončil dalším debaklem. Co je nám platné vědění, že být v plné síle, byl Radotín jednoznačně k poražení. Na kdyby se však nehraje a my se začínáme nepříjemně propadat tabulkou k jejímu samému dnu. Musíme tak jen doufat, že zbytek týmu nepropadne k nechuti dál bojovat. Ono se vše obrátí, chybějící hráči se dřív, nebo později vrátí a my začneme opět vyhrávat! Kdybychom nevěřili, nemá cenu dál pokračovat. Další zápas nás čeká v sobotu 10. 10. 2015 od 11:00 na našem hřišti. Jako soupeř k nám zavítá celek 1999 Praha. Přijďte tak naše hráče podpořit i v této nepříjemné době. Budou vaší podporu potřebovat.

Sestava: Kocourek, Hoang (65. Nguyen), Kukla, Šídlo Jiří, Huk, Hoskovec, Vošta, Krejcar, Holub, Moravec, Šídlo Jakub