6. kolo SK Modřany - Slovan Kunratice 0 : 7 (0:1) 26.9.2015

1. 10. 2015

SK Modřany - Slovan Kunratice 0 : 7 (0:1)

Obrovskou ostudou pro nás skončil duel šestého kola, kdy jsme v sobotu 26. září přivítali Slovan Kunratice. Už několik dní před zápasem jsme museli řešit otázku, kolik zdravých lidí dáme dohromady. Po tom, co jsme přišli na nějakou dobu o trio ukrajinských opor, jsou další tři hráči dlouhodobě zraněni, tak k absencím přibyla po jatkách z minulého kola další trojice. Výsledkem toho všeho bylo, že k zápasu byli povoláni "hráči v záloze". No, a když někteří hráči zneužívají situace a nechodí trénovat, jelikož si dokáží spočítat, že budou hrát i bez tréninku, tak visel průšvih ve vzduchu. Jak nám samotný zápas ukázal, v současném stavu nejsme konkurenceschopní a každý bod bude pro nás ceněný zlatem. Bohužel, v současném rozpoložení si musíme přiznat, že na 1. A třídu jednoduše nemáme.

První poločas zápasu jsme ještě jakžtakž zvládli a inkasovali pouze jednou. Soupeř využil ve 24. minutě chyby Tomáše Krejcara ve středu pole, chybnému vystoupení z obrané linie Jirky Šídla a s přehledem proměnil situaci dva na jednoho v branku - 0:1. Ostatní příležitosti na obou stranách zůstaly nevyužity, a tak do kabin se šlo za jednobrankového vedení Kunratic. Hráči byli o přestávce upozorněni na své chyby a do druhého poločasu jsme šli s tím, že budeme chtít být hostům větším soupeřem. Bohužel zůstalo jen u slov! V 51. minutě, ne naposledy v zápase, zaskřípala naše levá strana hřiště. Po rychlé kombinaci a přihrávce na malé vápno šli hosté do dvoubrankového vedení - 0:2. V časovém úseku mezi 60. a 75. minutou jsme získali mírnou převahu. Své šance však nevyužili postupně Karel Kukla, Jakub Šídlo a Martin Vošta. V jednom případě zachránilo kunratické břevno, ve druhém naše nepřesná koncovka a v posledních dvou šancích se zaskvěl hostující gólman. Ale to, co přišlo v posledních třinácti minutách, to bylo něco otřesného. Hosté s naprostou lehkostí začali přidávat jeden gól za druhým. My jsme naprosto odešli a udělali si před vlastními fanoušky neomluvitelnou ostudu. Zápas se zejména nepovedl dvojici Petr Hoskovec a Jirka Šídlo, kteří se svými chybami podepsali minimálně na pěti inkasovaných gólech. Ale i ostatní hráči předvedli naprosto zoufalý výkon. Jediný, kdo snesl přísnější měřítko, byl Martin Vošta, ale na vše sám nestačil. Musíme doufat v lepší zítřky, hodit tuto facku za hlavu a věřit, že zase bude líp. Příští zápas hrajeme 3. 10. 2015 od 16:00 na hřišti Radotína.

Sestava: Hnízdil, Babica, Kukla, Šídlo Jiří, Machala (66. Hoskovec Martin), Krejcar (45. Kocourek), Hoang (82. Holub), Vošta, Hoskovec Petr, Moravec, Šídlo Jakub