Komentáře k zápasům - Muži A 2014/2015

Příspěvky

2.kolo - Muži A /Stodůlky/

9. 9. 2014

SK Modřany – Sokol Stodůlky 1 : 2. Ve druhém jarním kole jsme přivítali na našem hřišti Sokol Stodůlky. Po propadáku z úvodního kola nepanovala v kabině bůhvíjaká pohoda a nikdo netušil, jak se budeme prezentovat tentokrát. Bohužel od úvodních minut bylo patrné, že si tým prochází krizí a hraje v naprosté křeči. Nedařilo se opět téměř nic a dalo se očekávat, že nás čeká těžká práce. Hra plná nepřesností se dlouhé minuty odvíjela pouze ve středu pole a ani jeden tým nebyl schopen divákům předvést kloudnou akci. Jako první jsme sice v 9. minutě zahrozili díky střele Karla Kukly my. Té předcházela dosti kostrbatá akce a ani zakončení doprostřed branky nebylo ideální. V 18. minutě rozehrávali hosté z poloviny hřiště standartu kolmo po zemi směrem k naší brance. Naši hráči se promění v solné sloupy a pouze přihlížejí tomu, jak se míč postupně dostane na hráče číhajícího na penaltovém puntíku, pro kterého již nebyl problém zakončit do protipohybu brankáře – 0:1. O minutu později mohlo být ještě hůř. Naše obrana špatně zahrála ofsajd systém a umožnila tak hráči Stodůlek postupovat sám na bránu..../více v příspěvku/

1.kolo - Muži A /Lipence/

30. 8. 2014

SK Modřany – Sokol Lipence 0 : 4. Nový ročník 2014/2015 jsme zahájili domácím duelem proti Sokolu Lipence. Prvnímu zápasu předcházela letní příprava, kterou jsme zahájili s řadou změn. Z týmu odešli opory Pavel Vodrážka a Igor Bogár. Naopak jsme přivítali několik nových tváří. Z Dukly Praha přišel brankář Richard Kořínek, z Hájů Tomáš Pravenec a ze Sparty Krč Jakub Šídlo. Stále v jednání je příchod Jiřího Šimrala, který zatím nebyl dotažen kvůli vysokým nárokům mateřského oddílu. Během přípravy jsme odehráli čtyři přípravné zápasy proti velice kvalitním soupeřům. Výsledky nebyly vždy na prvním místě, neboť jsme se ani na jeden zápas nesešli v kompletním složení. Díky pracovním povinnostem se k týmu ještě nepřipojila brankařská opora z let minulých, Honza Hnízdil. Teprve po prvním mistrovském zápase se k týmu připojil Leo Marku, který se vrátil z dlouhé návštěvy své rodiny v rodné zemi. Těsně před úvodním zápase došlo ještě k jednomu odchodu. David Kolařík neunesl roli střídajícího hráče a odmítl se k duelu připravit. Přestože absolvoval díky svým studijním povinnostem naprosté minimum tréninků během přípravy, tak se naplno projevil jeho špatný charakter. Svým přístupem podtrhl své dlouhodobé problémy, které měl s drtivou částí kabiny. Nemohlo tak přijít nic jiného, než vyřazení z týmu a ukončení vzájemné spolupráce. Bohužel vše proběhlo těsně před úvodním hvizdem zahajovacího duelu nové sezóny a na klidu to hráčům nepřidalo...../ více v příspěvku /...