Komentáře k zápasům - Muži A 2013/2014

Příspěvky

5.kolo - Muži A /ABC Braník /

24. 9. 2013

SK Modřany – ABC Braník 2 : 3. V pátém kole jsme, v sobotu 21. 9. 2013, přivítali na našem hřišti mužstvo Braníka. Soupeř, který již několik let bojuje o postup do Pražského přeboru, nastupoval k dnešnímu duelu v pozici favorita. Za cíl jsme si dali být hostům co nejdůstojnějším soupeřem a pokusit se urvat nějaký ten bodík. Úvod zápasu nám ale nevyšel. Běžela 4. minuta a ze zdánlivě pohodové situace se zrodil první gól utkání...../více v příspěvku/

4.kolo - Muži A /Sokol Bílá Hora /

17. 9. 2013

Sokol Bílá Hora – SK Modřany 0 : 6 . V sobotu 14. 9. 2013 jsme v rámci čtvrtého kola zavítali na, ještě minulý rok, přeborové hřiště Bílé Hory. Domácí se po pádu z nejvyšší Pražské soutěže usadili po třech odehraných kolech letošního ročníku na úplném dně tabulky. A dalo by se říci, že i po zásluze. Jen těžko by se v soutěži hledal slabší soupeř. Nejen proto jsme šli do zápasu s jasným cílem plně bodovat. Přestože jsme od úvodních minut byli evidentně lepším týmem, dlouho se nám nedařila kombinace a hlavně přesné zakončení. Úvodní šance zápasu přišla hned v 1. minutě..../ více v příspěvku/

3.kolo - Muži A /1999 Praha /

12. 9. 2013

1999 Praha – SK Modřany 3 : 1. Ve třetím kole jsme se v sobotu 7. 9. 2013 utkali na Děkance s týmem 1999 Praha. Výsledky a předvedená hra z prvních dvou kol nám dávaly určitou naději, že bychom se mohli pokusit bodovat i v tomto duelu. Bohužel realita byla jiná a soupeř nám udělil tvrdou lekci. My si z toho, doufejme, vezmeme ponaučení a vrátíme se zpátky na zem. Od úvodních minut samotného zápasu byl náš výkon mdlý a ani zdaleka se neblížil tomu, čeho jsme schopni. Už ve druhé minutě se domácí útočník objevil, po nešťastném odrazu míče, sám před naším brankářem. Ten jeho střelu dokázal reflexivně nohou vyrazit na roh. V 11. minutě se však mohli domácí poprvé radovat...../ více v příspěvku /

2.kolo - Muži A /Sparta Krč/

3. 9. 2013

SK Modřany – SK Sparta Krč 1 : 1. Premiéru v domácím prostředí jsme si v novém ročníku odbyli v sobotu 31.8.2013, kdy se na našem trávníku představil celek Sparty Krč, která patří k největším favoritům soutěže. Již úvodní minuty zápasu nám jasně ukázaly, že nás čeká soupeř jiného kalibru, než jakým byl v prvním kole tým Kunratic. Hosté nás zatlačili před naši branku a už ve třetí minutě si připravili první šanci. Přímý kop ze dvaceti metrů Martin Kadeřábek pouze vyrazil před sebe, naštěstí z dorážky žádné další ohrožení nepřišlo. V 5.minutě nám hosté ukázali, jak nebezpečné budou jejich dlouhé kolmice za naši obranu. Naštěstí zakončující hráč nezamířil přesně a míč jen těsně minul tyč branky.... / více v příspěvku.../

1.kolo - Muži A /Slovan Kunratice/

28. 8. 2013

Slovan Kunratice - SK Modřany 2 : 5. Soutěžní ročník 2013/2014, ve kterém se představujeme jako nováček v 1. A třídě, pro nás začal v neděli 25.8.2013, kdy jsme zavítali na hřiště Slovanu Kunratice. Dříve, než začala mistrovská část soutěže, čekala náš tým letní příprava. Ta byla ve znamení nejen tréninkových dávek, ale i pěti přípravných zápasů. Ty jsme odehráli se ctí a skončili s bilancí 4 výher a jedné porážky. Během letní pauzy došlo v našem kádru k několika změnám. Odejít se rozhodli Ondra Dvořák a Zdeněk Zahradník. V kolonce příchodů jsme přivítali dvě staronové tváře. Z Bílé Hory přišel David Kolařík a z Aritmy Igor Bogár. Úplnými nováčky v našem dresu jsou Lukáš Matějka ze Slavoje Podolí a Petr Majer, naposledy působící v Sokolu Cholupice, který se zároveň stal hrajícím asistentem. V jednání je ještě příchod Tomáše Pojkara z Rudné, který bude, doufejme, dotažen během několika dnů. Naším cílem v nové sezóně bude vyhnout se bojům o záchranu a předvádět atraktivní hru, která by na naše hřiště přilákala více fanoušků. Toto předsevzetí se nám podařilo začít plnit hned v prvním kole. Do Kunratic jsme přijeli s respektem, ale s touhou zvítězit..../ více v příspěvku.../