Komentáře k zápasům - MŽ 2014/2015

Příspěvky

8.kolo - Mladší žáci /Chuchle/

2. 11. 2014

SK Modřany  -  Chuchle  3 : 11. Opět se nám nedařilo,na začátku jsme dostali 2 laciné góly a pak se to s námi už vezlo. Výsledek mluví za vše. Dík trenér.

7.kolo - Mladší žáci /Suchdol/

2. 11. 2014

Suchdol  - SK Modřany    2 : 3.  Za tento zápas bych chtěl klukům poděkovat, dali do toho vše. Po první půli jsme sice prohrávali 2:1,ale kluci to nevzdali zabojovali a nakonec spravedlivě zvítězili:-). Díky trenér

6.kolo - Mladší žáci /SK Praha 4/

2. 11. 2014

SK Modřany  -   SK Praha 4     2 : 10. Po první půli jsme prohrávali 2:5,zdálo se to být nadějné ale bohužel kluci druhý poločas nezvládli a prohráli. Dík trenér.

5.kolo - Mladší žáci /Ďáblice /

22. 10. 2014

Ďáblice  - SK Modřany     12 : 1. Jak je vidět tak klukům neděle moc nesvědčí. Do zápasu  jsme vstoupili ospale a  první půli prohrávali o 9 branek. Poté se kluci probudili a druhá  byla už o něčem  jiném. Škoda že nezačali dříve. I tak musím poděkovat  za výkon který podali. Díky trenér Jirka

4.kolo - Mladší žáci /Dukla /

SK Modřany  -  Dukla     2 : 4. Tento zápas se nám docela vyvedl,i když jsme prohráli, tak kluci předvedli pěknou hru a myslím že jsme si zasloužili remízu. Přesto klukům děkuji za předvedený výkon a doufám že to příště vyjde. Děkuji trenér Jirka

3.kolo - Mladší žáci /Dukla C/

25. 9. 2014

Dukla C   - SK Modřany   30 : 0. Dnešní zápas se nám vůbec nevydařil. Soupeř měl od začátku velkou převahu,což je vidět i na výsledku.Byla to ukázka jak se hraje fotbal. Toto skóre nás ale neodradí a těšíme se na další zápasy.      Díky Jirka

2.kolo - Mladší žáci /Junior B/

19. 9. 2014

SK Modřany - Junior B  4 : 2. Tento zápas byl úplně něco jiného,kluci se srovnali s větším hřištěm velmi rychle a také to bylo vidět. Od začátku jsme vedli a udávali tempo. Zaslouženě vyhráli a potěšili mě.

Doufám, že budou takhle pokračovat i nadále.

Díky Jirka

/ foto najdete níže v odkazu na fotogalerii, nebo po nakliknutí na foto/

1.kolo - Mladší žáci /Union Žižkov/

19. 9. 2014

SK Modřany - Union Žižkov   1 : 12. Tak už nám to začalo, první zápas na polovinu hřiště,a ještě hned proti silnému soupeři, se nám příliš nevydařil.../ Více v příspěvku/