3.kolo - Mladší přípravka /Uhelné sklady/

25. 9. 2014

SK Modřany – Uhelné Sklady        8 : 7

Nastoupili  jsme v pátek 19.9. proti Uhelným Skladům a tentokrát to nebyl soupeř , který začíná s fotbalem, ale kluci, co už ho hrají déle. Zápas jsme rozehráli velice dobře a hned jsme vedli, jenže naše euforie byla ta tam, když soupeř dal gól a první čtvrtina skončila 1:1. Naši kluci a holky hráli velice dobře až na našeho gólmana Antona, který si nechal dát velmi hloupé góly a hlavně se asi tak půl zápasu věnoval úplně něčemu jinému. Jeden gól stojí za zmínku, střela, která směřovala na něho, ale lenost ohnout se byla silnější, míč mu proklouzl mezi nohama a mě vypadli trochu desky z ruky. I díky tomu jsme po druhé čtvrtině prohrávali 3:5. Ve třetí čtvrtině jsme sice díky Nazarymu dali tři góly, ale soupeř jeden a proto jsme po třičtvrtě zápasu hráli vyrovnanou partii 6:6. Ve čtvrté čtvrtině by se ve mně krve nedořezal. Nazaryy se dostal dvakrát do velmi slibných brejkových situací a zjedné zavěsil. Ve 42. minutě jsme vedli 7:6 a fandící rodiče a přihlížející hráči Áčka koukali na infarktový zápas, protože soupeř zabojoval a ve 46. minutě vyrovnal na 7:7. Řekl jsem si, že remíza dobrá, ale betonovat obranu u dětí, je nesmysl a tak jsme je nechali, ať nám ty nervy pořádně pocuchají.  A stalo se, po pár přihrávkách se minutu před koncem ocitl sám před brankou Tadeáš Hrouda a střelou, sice doprostřed, ale do odkryté branky dal vítězný gól. Čekalo se jen na závěrečný hvizd rozhodčího a ten přišel v zápětí. Úleva veliká. Další zápas nás čekají Kyje. Držte nám palce.