Slávie 5:6 SK Modřany

Na dnešní zápas, který se narychlo musel přeložit na dnešek, jsme moc
přípravy neměli. Den předtím jsme odehráli přeložený zápas se Slivencem a
tak jsme měli menší nevýhodu v odpočinku.
Před zápasem jsem klukům řekl, ať do toho jdou naplno, že je to poslední zápas sezóny a hlavně ať si ho užijí. V první třetině jsme herně měli návrh, ale gólově se nedařilo. Třikrát jsme se ocitli před prázdnou brankou a pokaždý jsme minuli. Začínal jsem šílet, že prohrajeme rozdílem třídy, když nedáme takový jasný goly.
Nakonec jsme se prosadili a první třetina skončila 2:1 pro soupeře. O přestávce jsme něco řekli ke hře a hlavně že se s nimi dá hrát. Ve druhé třetině jsme si vypracovali větší počet šancí a důrazu na bránu, což se vyplatilo. Druhou třetinu jsme vyhráli 2:3. Takže do třetí třetiny se šlo za stavu 4:4 a hrálo se od začátku.
Třetí třetinu jsme nechali Honzíka sedět na lavičce a nastoupil až po 5 minutach aby si pořádně odpočinul a připravil na závěrečný tlak. Honzík bral soupeři hodně sil a byl všude, kde byl míč. Nakonec dostal přihrávku do prostoru před brankou a nádherně skóroval. Z vedení jsme se neradovali dlouho soupeř za pár chvil srovnal skóre a už to vypadalo, že tento zápas skončí remízou. Honzík utekl obraně i s míčem a prostřelil padajícího brankáře po zemi a tím nám necelou minutu před koncem zajistil vítěství.

Kluci dnešní zápas byl váš. Jen tak dál.