Jdi na obsah Jdi na menu
 


19.kolo - Chuchle / mladší přípravka/

29. 5. 2012

navigace.jpg

Chuchle 0:10 SK Modřany

Na dnešní zápas jsme se vydali jako na výlet. Většina z nás se sešla u převozníka v Modřanech a nechali jsme se převést na druhou stranu.  Pak jsme se vydali na klidnou procházku podél vody, až jsme dorazili na hřiště.
Cestou jsme potkali malé selátko tak bylo o zábavu postaráno. Kluci se ho snažili zaplašit a dělali u toho veliký ramena. Nakonec se selátko trhlo samo (přestali jsme ho zajímat. NEDALI JSME MU NIC K JÍDLU)

Hrát se začalo se zpožděním ale přeci. Čekalo se na rozhodčího. Nastoupili jsme jako normálně proti soupeři, ale dnes se zápas nevyvíjel podle našeho. Chuchle hrála pomalou hru, na kterou vůbec nejsme zvyklí a tak nám to dělalo problém. Místo toho aby na soupeře nastoupili a ukázali svojí sílu, tak se raději přizpůsobili jejich hře.
První gól padl až po 5 minutách a ani potom jsme nezačali hrát tu naší hru. Do konce první třetiny jsme dali celkem 3 góly a stejný počet padl i v druhé třetině.

Od Druhé třetiny jsme vyměnili brankáře a tak se do brány dostal Tomáš a Josef hrál v poli kde dal i gól. Sice ten gól byl po veliké hrubce obrany a brankáře, ale i tyto góly se počítají.

V poslední třetině jsme dali 4 góly a konečný stav 0:10

Díky Vašek