18.kolo -Řeporyje / mladší přípravka/

20. 5. 2012

SK Modřany 7:9 Řeporyje

Na dnešní zápas jsme nastoupili ve skvělé formě a síle kterou kluci hned ukázali soupeři. Hned jsme se ujali vedení a diktovali tempo a hru. Soupeř se dostal pouze k pár šancím ale i tak dvakrát skóroval. První třetina skončila za stavu 4:2.
Druhá třetina herně navazovala na tu první s tím že nás soupeř ke konci třetiny zatlačil a nepustil náš k naší hře.
Gólově jsme vyšli nastejno druhá třetina skončila 3:3.
Ve třetí třetině jsme se zalekli soupeře který na nás nastoupil s tvrdou hrou do těla a my jsme jen přihlíželi a dělali zbytečný chyby.
Nakonec jsme si tento zápas prohráli úplně sami. Herně jsme na ně měli a sílu do soubojů o míče taky jen ta psychika nás zradila. Nakonec jsme dostali 4 góly a konečný výsledek skončil 7:9.

Dnešní dvě třetiny se mi herně moc líbili. Snad se vzmůžem a začneme hrát takový to fotbal.