14.kolo - mladší přípravka

23. 4. 2012

SK Modrany   2:7   Libuš

Tak dnes se mi do toho vůbec nechce nejraději bych to ani nepsal, ale musím. V sobotu jsme měli další zápas. Na domácím hřišti jsme přivítali hráče z Libuše od 9 hodin.
První tŕetina byla vyrovnaná a i výsledek podle toho vypadal. První třetina skončila 1:1 i když jsme mohli dát nejmíň 2 góly.
Od druhé třetiny jsme vůbec nevěděli co to fotbal je. Soupeř si s námi hrál jak on chtěl a také se mu vedlo střelecky. Během druhé třetiny jsme
dostali nejméně 4 goly a o přestávce kluci ode mne dostali sprdunk že dnes vůbec nic nehrajou. Žádná nahrávka ani kombinace nebo střela z dálky jen
jsme odevzdávali míče a mizerně bránili. Třetí třetina se trošku zlepšila, ale už jsme nemohli protože si neumíme
nahrávat a tim pádem strácíme míče. Pak se je pokusíme lehce vybojovat a už nemůžem, protože nám došli síly.
Poprvé po zápase jsem kluky nepustil do šatny a měl jsem k nim proslov k jejich výkonu. Doufám ze si to vzali aspoň z části k srdci a něco s tím udělají.